Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі політології завершилася педагогічна практика для здобувачів третього рівня вищої освіти ОНП «Політологія»

На кафедрі політології завершилася педагогічна практика для здобувачів третього рівня вищої освіти ОНП «Політологія»

На кафедрі політології завершилася педагогічна практика для здобувачів третього рівня вищої освіти ОНП «Політологія»
15.12.2021 11:20 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління освітній процес педагогічна практика

Представники кафедри політології факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували проходження педагогічної практики для аспірантки другого року навчання Анастасії Міщенко.

Аспірантка провела семінарське заняття з дисципліни «Історія політичних вчень» для студентів 1 курсу спеціальності «052-Політологія» на тему «Політична думка у добу Відродження». Під час семінару студенти закріплювали навики аналізу першоджерел (праця Н. Макіавеллі «Володар»). Практикантка ініціювала динамічну групову дискусію про актуальність ідей Ніколо Макіавеллі для сьогодення. Під час семінарського заняття на тему «Експертні оцінки» (дисципліна «Методика політичних досліджень», 2 курс спеціальність 052 «Політологія») Міщенко Анастасія провела «мозковий штурм», запропонувавши для аналізу тему «Ідеї для оптимального функціонування та розвитку сіл та маленьких містечок України у ХХІ столітті». Відповідно до правил проведення «мозкового штурму» на першому етапі студенти генерували ідеї, на другому – критикували їх, обговорювали в групі. Підсумком роботи стало формування переліку пропозицій для представників регіональної та місцевої влади щодо розвитку сіл та малих міст Українина найближчу перспективу.

За результатами проходження педагогічної практики аспірантка Анастасія Міщенко підвищила рівень знань і професійних навичок в умовах реального освітнього процесу, а також розширила навички softskills (креативність, здатність аргументовано презентувати свою позицію, використання вербальних і невербальних засобів комунікації).

 

Схожі новини