Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На ФСУ відбувся захист індивідуальних завдань третьокурсників спеціальності «Європейські філософські студії та креативні індустрії»

15.12.2021 15:08 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління освітній процес захист індивідуальних завдань

Днями відбувся захист індивідуальних завдань студентів III курсу спеціальності «Європейські філософські студії і креативні індустрії» факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з дисципліни «Соціальне управління».

На захист запросили ОП «Європейські філософські студії та креативні індустрії». Зокрема, в аудиторії були присутні завідувач кафедри соціальної філософії та управління Тарас Бутченко, професор кафедри Володимир Глазунов, доцентка кафедри Ольга Широбокова, а також – голова районної адміністрації Запорізької міської ради по Олександрівському району Валерій Мостовий.

Перед цим третьокурсники особисто обрали цікаві теми для дослідження. Для візуальної складової студенти зробили змістовні презентації. Гості мали змогу поставити питання, на які учасники з задоволенням відповідали.

Тож, на думку стейкґолдерів, захист індивідуальних завдань пройшов чудово, із чим вони й привітали здобувачів вищої освіти.