Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники історичного факультету активно співпрацюють зі школами Запоріжжя

Представники історичного факультету активно співпрацюють зі школами Запоріжжя

Представники історичного факультету активно співпрацюють зі школами Запоріжжя
17.12.2021 10:45 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

Перша декада грудня стала часом активної профорієнтаційної роботи для представників історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University), їхніх візитів до шкіл м. Запоріжжя. У рамках профорієнтаційної роботи заступниця декана історичного факультету, доцентка Ірина Савченко провела зустрічі зі школярами старших класів шкіл Комунарського району м. Запоріжжя.

Так, 12 грудня в Запорізькій гімназії № 8 Ірина Савченко за організаційної підтримки заступниці директора Світлани Чалої та сприяння директорки гімназії Ірини Бірюкової зустрілася з учнями 11-А та 11-Б класів. 16 грудня відбулася профорієнтаційна зустріч з учнями 11-А класу Запорізької загальноосвітньої школи № 84, за організаційної підтримки вчительки історії Світлани Губаревої та директорки школи Світлани Дорошенко.

Під час зустрічей Ірина Савченко представила учням спеціальності та освітні програми факультету. Основну увагу вона зосередила на умовах вступу, можливостях працевлаштування, практиках та особливостях структури навчальних дисциплін кожної з освітніх програм історичного факультету: «Історія», «Історія та політика», «Діджитал-історія» (спеціальність «Історія та археологія»); «Середня освіта. Історія» (спеціальність «Середня освіта»); «Країнознавство», «Міжнародні відносини» спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії». Учням 11 класів представили соцмережі для вступників ЗНУ й історичного факультету. Також старшокласників запросили на День відкритих дверей, який відбудеться на історичному факультеті 17 грудня (online). Після інформаційного повідомлення надавали відповіді на запитання учнів.

Профорієнтаційна робота також проводилась в Запорізькій гімназії № 6, де заступниця декана історичного факультету з навчальної роботи Ірина Кривко надала інформацію учням старшим класам гімназії щодо освітніх програм та спеціальностей історичного факультету.

 

 

 

Схожі новини