Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Здобувачам освіти ЗНУ нагадують про правила безпеки життєдіяльності на зимових канікулах

Здобувачам освіти ЗНУ нагадують про правила безпеки життєдіяльності на зимових канікулах

06.01.2022 09:39

До уваги представників освітянської спільноти ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University): у виші оприлюднили розпорядження щодо організації та проведення заходів із питань безпеки життєдіяльності  учасників освітнього процесу на зимових канікулах.

На виконання вимог, викладених у листі МОН України від 06.12.2021 року № 1/21250-21 «Про організацію та проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час зимових канікул» та з метою попередження нещасних випадків і надзвичайних ситуацій під час організації проведення зимових канікул і новорічних і різдвяних свят представники керівного складу вишу, коледжів та ІННІ організовують проведення заходів зі здобувачами освіти та працівниками структурних підрозділів. Такі зустрічі присвячені питанням безпеки життєдіяльності перед початком новорічних та різдвяних свят, зимових канікул. Зокрема, йдеться про дотримання правил пожежної безпеки, техногенної безпеки, безпеки дорожнього руху, профілактики шлунково-кишкових захворювань, дотримання правил гігієни в період поширення епідемічних захворювань, поводження в громадських місцях із незнайомими людьми, підозрілими предметами, при користуванні громадським транспортом, безпечне перебування біля річок та водоймищ, що вкриті кригою, при використанні піротехніки тощо. Такі зустрічі проводилися з реєстрацією у відповідних журналах.

Звертаємо увагу, що у разі організації урочистих заходів із нагоди новорічних та різдвяних свят із безумовним дотриманням обмежень задля запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом, необхідно: забезпечити вільний доступ до первинних засобів пожежогасіння у приміщеннях святкових залів. А також – не використовувати легкозаймисті прикраси, несправні освітлювальні гірлянди, що можуть загорітися, ялинки, які не оброблені спеціальним розчином. Необхідно категорично заборонити використання феєрверків, петард, інших піротехнічних виробів; забезпечити вільні проходи на шляхах евакуації та, у разі потреби відкриття дверей запасних виходів. До того ж, необхідно провести роз’яснювальну роботу серед здобувачів освіти щодо правил поведінки в умовах низьких температур, попередження випадків переохолодження та обморожень, порядку надання домедичної допомоги постраждалим у наслідок нещасних випадків; довести вимоги про дотримання правил пожежної та техногенної безпеки, а також заборони експлуатації несправних приладів опалення та саморобних нагрівальних приладів в будівлях та приміщеннях університету.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/znu_official/