Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На базі ЗНУ підвищили кваліфікацію педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за профілем «Фізична культура»

На базі ЗНУ підвищили кваліфікацію педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за профілем «Фізична культура»

На базі ЗНУ підвищили кваліфікацію педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за профілем «Фізична культура»
22.12.2021 12:44 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та тризму співпраця зі школами курси підвищення кваліфікації для вчителів

Викладачі кафедри теорії та методики фізичної культури і спорту факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) – к. пед. наук, доцентка Коваленко Ю.О., к. пед. наук, доцентка Омельяненко Г.А., к. пед. наук, доцент Піптюк П.Ф., ст. викладачка Парій С.Б. – у період 17.11-27.11.2021 та 3.12-10.12.2021 провели курси з підвищення кваліфікації педагогічних працівників закладів загальної середньої освіти за профілем «Фізична культура». Ці курси анонсовані Департаментом освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації. Вони об’єднали учителів фізичної культури 7 районів нашого міста, йдеться про Вознесенівський, Хортицький, Шевченківський, Олександрівський, Дніпровський, Комунарський райони та Широківську громаду.

Ця програма розрахована на 30 годин. Вона складалася з двох частин: професійної, розрахованої на 5 тем по 4 години, та варіативної частина – 10 годин з інклюзивної освіти та диджиталізації освіти. Викладання здійснювалося онлайн у дискусійно-аналітичній формі. У межах цього заходу проводилися тренінги та майстер-класи. Заходи проходили разом із здобувачами третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) «Фізична культура і спорт» із галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» та їхніми науковими керівниками. Основні методи навчання, що застосовувалися в рамках курсів: методи проблемного навчання; ігрове/соціальне/імітаційне моделювання; кооперативні техніки, що вимагають об’єднання локальних ініціатив слухачів, методика взаємообміну завданнями; ділові ігри; портфоліо; аналіз конкретних ситуацій (кейс-метод); навчання через інтернет, контроль.

На лекціях розглянули низку питань щодо нагальних проблем упровадження Нової української школи для формування нової генерації молодих українців. Йшлося про різні аспекти імплементації її засад, концептуальних підходів до побудови освітнього процесу в умовах реформування освіти; структури і змісту основних нормативних документів, що забезпечують освітній процес за профілем «Фізична культура». Також увага слухачів зосередили на шляхах професійного розвитку учителів фізичної культури. Після закінчені курсів відбулося тестування рівня знань та залік. За результатами підвищення кваліфікації учасники курсів отримали відповідний сертифікат Запорізького національного університету.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/znu_official/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

Схожі новини