Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники ЗНУ взяли участь у Всеукраїнському методичному online-семінарі з підготовки українських тренерів і суддів національної категорії зі спортивної аеробіки

Представники ЗНУ взяли участь у Всеукраїнському методичному online-семінарі з підготовки українських тренерів і суддів національної категорії зі спортивної аеробіки

Представники ЗНУ взяли участь у Всеукраїнському методичному online-семінарі з підготовки українських тренерів і суддів національної категорії зі спортивної аеробіки
23.12.2021 10:22 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University факультет фізичного виховання здоров’я та туризму онлайн-семінар наукова діяльність

Одинадцятого-дванадцятого грудня 2021 року за допомогою дистанційної медіа-платформи Zoom відбувся Всеукраїнський методичний online-семінар із підготовки українських тренерів та суддів національної категорії до практичного суддівства змагань зі спортивної аеробіки згідно з новими міжнародними правилами. Головним організатором заходу була Українська федерація спортивної аеробіки та фітнесу (ФУСАФ) й особисто її Президентка Тетяна Пасічна – Заслужена тренерка України зі спортивної аеробіки, Заслужена працівниця фізичної культури і спорту, суддя міжнародної категорії FIG, доцентка кафедри спортивного вдосконалення НТУУ «Київський  політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського». Серед учасників заходу були й представники факультету фізичного виховання, здоров’я та туризму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University).

Хедлайнером семінару та головним доповідачем виступила членкиня технічного комітету зі спортивної аеробіки (з 2009 року), друга за рангом членкиня технічного комітету Міжнародної Федерації Гімнастики (FIG) Світлана Лукіна (Dr. Svetlana Lukina).

Семінар проходив за участю провідних фахівців України зі спортивної аеробіки, серед яких були відомі запоріжці, Заслужені тренери України зі спортивної аеробіки, Президенти Запорізьких обласних федерацій гімнастики та аеробіки: к. фіз. вих., доцент кафедри фізичної культури і спорту ЗНУ Борис Кокарев та завідувачка кафедри фізичної культури, олімпійських та неолімпійських видів спорту НУ «Запорізька політехніка», д. пед. н., стейкґолдерка освітньо-наукової програми підготовки здобувачів третього рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) «Фізична культура і спорт» із галузі знань 01 Освіта/Педагогіка за спеціальністю 017 Фізична культура і спорт Світлана Атаманюк.

Варто зазначити, що загалом більш ніж 50 учасників під час заходу представляли провідні ЗВО з різних регіонів України. Семінар викликав гострий непідробний інтерес. Під час заходу учасники наголосили на актуальних проблемах у практиці управління спортом, означили основні питання локацій і регламенту, а також процедурні моменти нових правил і регламентів спортивної аеробіки (аеробної гімнастики) за версією FIG на поточний олімпійський цикл 2022-2024 рр.

Активну участь у події взяли випускники та здобувачі вищої освіти ЗНУ спеціальності 017 «Фізична культура і спорт». Так, жваву дискусію викликало питання адаптації нової редакції до навчально-тренувального процесу студентської молоді, суддівства національних та міжнародних змагань аспірантки 2 року навчання, МСМК зі спортивної аеробіки Катерини Шеховцової (наукова керівниця – д.фіз. вих., професорка Валерія Тищенко), яка, до речі, прагне до набуття статусу судді міжнародної категорії. як методологічного, так і практичного характеру.

За два дні семінару організаторам і доповідачам адресували багато питань, вони надали велику кількість пояснень, доповнень та уточнень. Варто очікувати, що така плідна робота навіть у складних умовах дистанційного навчання стане в пригоді фахівцям не тільки у спортивній, а й у науковій і педагогічній діяльності.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Факультет фізичного виховання, здоров’я та туризму

 

Схожі новини