Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ підписали Меморандум про співпрацю з представниками Запорізької райради щодо впровадження сучасних освітніх технологій, координації діяльності через використання можливостей сторін

У ЗНУ підписали Меморандум про співпрацю з представниками Запорізької райради щодо впровадження сучасних освітніх технологій, координації діяльності через використання можливостей сторін

У ЗНУ підписали Меморандум про співпрацю з представниками Запорізької райради щодо впровадження сучасних освітніх технологій, координації діяльності через використання можливостей сторін
24.12.2021 09:52 Все Головні новини Факультети Історії та міжнародних відносин ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет грантова діяльність меморандум про співпрацю

Двадцять другого грудня відбулася зустріч і церемонія підписання Меморандуму про співпрацю за участю представників ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) та Запорізької районної ради Запорізької області.

Участь у заході взяли ректор ЗНУ Микола Фролов, декан історичного факультету Володимир Мільчев і завідувачка кафедри всесвітньої історії та міжнародних відносин Ольга Маклюк. А також – почесні гості: голова Запорізької районної ради Запорізької області Олександр Філін і заступник голови Запорізької районної ради Запорізької області Віталій Гриценко.

Треба відзначити, що мета підписаного Меморандуму про співпрацю забезпечення взаємодії між Запорізькою районною радою Запорізької області та ЗНУ в питаннях впровадження сучасних освітніх технологій, координації спільної діяльності через використання можливостей сторін. Предмет цього Меморандуму – розвиток співробітництва між сторонами в питаннях залучення органів місцевого самоврядування у справі підготовки та працевлаштування фахівців із вищою освітою зі спеціальності 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та перспективні проєкти сторін. Реалізація такого співробітництва планується через залучення об’єднаних територіальних громад Запорізького району.

При цьому основними галузями взаємного стратегічного співробітництва є: формування в Запорізькому районі висококваліфікованого складу кадрів, спроможного ефективно діяти в умовах ринкової моделі розвитку України; спільне використання наукових розробок і рекомендацій для втілення їх у практичну діяльність; проведення спільних нарад, семінарів, науково-практичних конференцій, засідань круглих столів, екскурсій, тренінгів тощо. За словами представників історичного факультету, основні напрямки та цілі співпраці із ЗНУ – це співробітництво в галузі реалізації міжнародних грантових проєктів, залучення студентства, яке має досвід у цій галузі, для проходження практики та спільної роботи з територіальними громадами для втілення різних міжнародних грантових проєктів.

Так, наприклад нещодавно студентка 4 курсу історичного факультету спеціальності «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії», голова студради історичного факультету Моніка Татевосян взяла активну участь у конкурсі «Громадський бюджет Запоріжжя» із загальноміським проєктом облаштування та створення простору для відпочинку «За шостим» корпусом ЗНУ.

Зокрема, в рамках підписаного меморандуму передбачається формування кількох команд, які готуватимуть грантовий пакет документів у межах практики. Це допоможе студентам здобути практичні навички спільної проєктної роботи. Представники обох сторін обговорили подробиці й організаційні моменти співпраці. Вони запевнили, що зацікавлені в такій роботі і працюватимуть над розширенням її напрямків. Микола Фролов під час зустрічі підкреслив, що серед пріоритетних завдань вишу – розвиток і відкриття нових напрямків співпраці, тому він висловив зацікавлення у такому співробітництві з представниками Запорізької районної ради Запорізької області та представниками територіальних громад. На його думку, важливими напрямками співпраці є цифровізація, комп’ютерні технології, організація практичної підготовки майбутніх вчителів за освітніми програмами «Середня освіта (Історія)» і «Країнознавство», перепідготовка кадрів для територіальних громад на базі Центру післядипломної освіти, а також  – співпраця з факультетом соціології та управління в питаннях розробки стратегії розвитку громад тощо.

Наприкінці заходу представники ЗНУ наголосили, що в них багато суміжних напрямків діяльності й перспектив розвитку. Усе це дає підстави сподіватися, що спільна діяльність у галузі проєктного менеджменту відкриває неабиякі перспективи для розвитку, зокрема співпраці в галузі підготовки молодих фахівців. Також у рамках зустрічі для почесних гостей влаштували екскурсію студмістечком ЗНУ, ознайомивши їх із матеріально-технічною базою вишу.

 

Фотогалерея пресслужби та Володимира Лінікова:

 https://www.facebook.com/media/set/?vanity=pressluzhbaZNU&set=a.637925064315502

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини