Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відбулася товариська передноворічна зустріч міні-футбольних команд «Надія ЗНУ» - діючого складу та випускників 2010-х років

24.12.2021 10:59 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University спортивно-оздоровчий комплекс товариський матч міні-футбол «Надія ЗНУ»

Напередодні новорічних свят у спортивно-оздоровчому комплексі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) вперше відбувся товариський матч збірних сучасного складу й випускників 2010-х років міні-футбольної студентської команди «Надії ЗНУ». До ігрової зали завітали цього дня шанувальники спорту, аби підтримати улюблену команду. Матч організували за ініціативи випускника команди «Надія ЗНУ», а нині – провідного фахівця центру культури вишу Антона Осадчука. Підтримку в проведенні товариської зустрічі надали ректор Микола Фролов та директор СОК ЗНУ Михайло Протас.

Тренери команди «Надії ЗНУ» – це незмінний вже протягом близько 35 років її засновник Юрій Арестенко та другий тренер Олександр Гусев. Судили матч арбітри Богдан Холковсьткий і Валерій Педак. У рамках зустрічі відбулося два тайми. За словами тренера «Надії ЗНУ» Олександра Гусєва, гра була гострою. На початку першого тайму перший гол забили представники студентської команди та виявляли лідерство майже до його кінця. Проте згодом випускники активізували свою гру, отже тайм завершився з рахунком 2:1 – на користь нинішнього складу.

Свою завзятість випускники показали у другому таймі й вийшли у лідери із рахунком 3:2. Проте наприкінці другого тайму студентська команда зрівняла рахунок, завершивши матч «у нічию» 3:3. Аби визначити лідера зустрічі, суддівська колегія ухвалила рішення надати обом командам можливість пробити по 5 шестиметрових ударів. За результатами серії пенальті, яка завершилася з рахунком 4:3, перемогу присудили команді теперішнього студентського складу «Надія ЗНУ». Варто нагадати, що учасники нинішньої команди «Надія ЗНУ» є постійними активістами спортивного міні-футбольного студентського руху в Запорізькому регіоні. Склад студентської команди: Павло Пучка, Кирило Сергієнко, Степан Биковський, Олег Чаплян, Олександр Мандичев, Дмитро Мандичев, Владислав Пазій, Юсеф, Вадим Кислий, Дмитро Кірпічов й Ігор Максимович. Випускники команди поповнюють склад міні-футбольного клубу Запоріжжя та національної збірної, які здобувають перемоги на різного рівня змаганнях. Так, серед гравців команди виступають вже добре відомі в галузі футзалу – брати Олександр та Дмитро Мандичеві. Збірну команду «Надія ЗНУ 2010-х років» представляли: Євген Дунда, Антон Осадчук, Максим Малиш, Артем Подріз, Григорій Ігнатуша, Дмитро Єпіфанов, Данило Васютін, Ігор Бугайчук, Вадим Наростовіцин і Володимир Тесля.

Переможці зустрічі здобули кубок й пам’ятні подарунки. Серед гравців за результатами матчу також були відзначені кращі:

-         Кращий бомбардир – Данило Васютін;

-         Кращий воротар – Євген Дунда;

-         Кращий гравець – Владислав Пазій (юридичний факультет).

Учасники змагань та вболівальники  подякували організаторам, а також сподіваються, що такі передноворічні святкові зустрічі стануть гарною щорічною традицією в ЗНУ. Окрім цього, головний тренер команди Юрій Арестенко вже розпочав підготовку команди до проведення щорічних спортивних подій – турніру на Кубок ректора ЗНУ з футзалу, а також – на Кубок імені В’ячеслава Толока. Організатори сподіваються, що наступного року карантинні обмеження будуть послаблені й не завадять провести ці визначні для ЗНУ змагання.

Відео з події: https://www.youtube.com/watch?v=3jzFsQ-Lhx0

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

Олена Хлистун