Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ визначили переможців Новорічного конкурсу на краще святкове прикрашання приміщення факультету чи відділу вишу

У ЗНУ визначили переможців Новорічного конкурсу на краще святкове прикрашання приміщення факультету чи відділу вишу

У ЗНУ визначили переможців Новорічного конкурсу на краще святкове прикрашання приміщення факультету чи відділу вишу
28.12.2021 15:12 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University центр культури конкурс Новий рік перемога

Двадцять восьмого грудня в Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) підбили підсумки Новорічного конкурсу на краще святкове прикрашання приміщення відділу. Змагання проходило в університеті вперше. Його організували до Дня Святого Миколая за сприяння ректора ЗНУ Миколи Фролова та проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука. Усі охочі співробітники факультетів, коледжів, підрозділів могли прикрасити приміщення університету й зареєструватися задля участі в творчому змаганні з 15 до 23 грудня.

Як повідомляють представники центру культури ЗНУ, задіяні в проведенні цього змагання, 28 грудня почесне журі у складі ректора Микола Фролов та проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука оголосило переможців.

Призові місця розподілили так:

1 місце – у студентської ради факультету соціології та управління;

2 місце – у співробітників приймальні адміністративно-господарської частини;

3 місце посіли працівники навчального корпусу № 7, які прикрасили хол;

4 місце – у представників кафедри дошкільної та початкової освіти;

5 місце розділили між собою співробітники приймальної комісії та відділу моніторингу якості освіти і ліцензування.

Ректор Микола Фролов привітав в урочистій обстановці переможців конкурсу, подякував їм за активність і творчий підхід до справи, а також – поздоровив усіх із прийдешніми святами та побажав усього найкращого в прийдешньому році. За умовами конкурсу переможці отримали 1000 грн.

Розповідаючи про перебіг конкурсу, проректор з наукової роботи Геннадій Васильчук зазначив, що цей конкурс відбувся у виші вперше. Однак керівництво ЗНУ планує зробити його щорічним. Більше того, в наступному році заплановано продовжити його перебіг до завершення новорічних свят, аби всі охочі разом створювали святковий настрій для представників університету. Також Геннадій Миколайович відзначив старанність і творчість усіх учасників конкурсу. Спершу організатори планували визначити одного переможця, однак у результаті обрали п’ять колективів структурних підрозділів ЗНУ.

 

Схожі новини