Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка економічного факультету Анна Гунчак – учасниця конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2018»

Студентка економічного факультету Анна Гунчак – учасниця конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2018»

Студентка економічного факультету Анна Гунчак – учасниця конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2018»
15.04.2018 09:40 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет конкурс перемога

На економічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) активно розвивається позааудиторне життя: участь у конкурсах, виставках, фестивалях, що сприяє самореалізації студентів не лише в науковій діяльності, а і в спорті та творчості. Так, студентка спеціальності «Міжнародна економіка» Анна Гунчак взяла участь у зональному турі XVII обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина-2018», організованого комунальним закладом «Запорізький обласний центр патріотичного виховання молоді» Запорізької обласної ради.

Метою конкурсу, як зазначають організатори, є розвиток патріотичних почуттів та національної гідності, підтримка талановитої молоді, збереження та популяризація українських народних пісень, танців і традицій.

Учасники конкурсу мали можливість продемонструвати свої таланти у кількох та номінаціях: українська народна пісня, класика патріотичної пісні, народна  сучасна хореографія, військово-патріотичні пісні, авторська пісня та інші. Анна брала участь у вокальній частині в номінації «Класика патріотичної пісні» та гідно представила економічний факультет ЗНУ на конкурсі.

Представники економічного факультету вітають Анну та бажають їй  натхнення для творчих успіхів та життєвих перемог.

 

Схожі новини