Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті для здобувачів вищої освіти влаштували новорічну вікторину

На біологічному факультеті для здобувачів вищої освіти влаштували новорічну вікторину

На біологічному факультеті для здобувачів вищої освіти влаштували новорічну вікторину
30.12.2021 09:40 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет студентське самоврядування свято новорічна вікторина

На біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) напередодні новорічних свят провели  святковий захід у режимі онлайн. За всебічного сприяння деканки факультету, професорки Людмили Омельянчик і при підтримці заступниці деканки з виховної роботи Вікторії Яранцевої студентський актив факультету влаштував «Новорічну вікторину-2022», у якій могли взяти участь усі охочі представники факультету.

На початку заходу декана біологічного факультету Людмила Омельянчик привітала викладачів і студентів із прийдешніми зимовими свята й побажала здійснення всіх мрій і сподівань, щастя та здоров’я в 2021 році. До її щирих побажань приєдналися інші науково-педагогічні працівники факультету.

Організатори – студентки Анна Польнік, Іванна Самойленко й Софія Кульбачна – подбали про те, аби забезпечити всім присутнім гарний настрій.

Під час участі у вікторині охочі мали вгадати відомі новорічні фільми за кадрами, святкові всім відомі пісні за мелодіями тощо. Усі учасник азартно долучилися до виконання завдань. І коли визначили переможців і привітали їх наприкінці, винагородою всім став гарний настрій і радість від передчуття свят. Присутні подякували організаторам за подароване свято.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини