Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Випускники кафедри управління персоналом і маркетингу, провідні фахівці ПАТ «Запоріжсталь» організували лекцію для студентів освітньо-професійної програми «Управління персоналом і економіка праці»

Випускники кафедри управління персоналом і маркетингу, провідні фахівці ПАТ «Запоріжсталь» організували лекцію для студентів освітньо-професійної програми «Управління персоналом і економіка праці»

Випускники кафедри управління персоналом і маркетингу, провідні фахівці ПАТ «Запоріжсталь» організували лекцію для студентів освітньо-професійної програми «Управління персоналом і економіка праці»
01.10.2020 09:38 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет співпраця з випускниками лекція профорієнтація

Днями на кафедрі управління персоналом і маркетингу для студентів 4 курсу освітньо-професійної програми «Управління персоналом і економіка праці», спеціальності 051 «Економіка», денної форми навчання Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) прорвели лекційне заняття на тему «Особливості управління персоналом та робота з кадрами в сучасних умовах». Лекторками були випускниці кафедри – провідна інженерка по підготовці кадрів відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Юлія Баклаженко та провідний фахівчиня відділу кадрів Юлія Тарасенко, які сьогодні успішно працюють на провідному підприємстві та були працевлаштовані ще будучі студентами.

Під час лекційного заняття фахівці з кадрів розповіли студентам про те, що під час навчання дійсно здобули необхідний багаж знань та компетенцій, які допомогли їм вдало працевлаштуватися та стрімко просуватися кар’єрними сходами. Лекторки зазначили, що ця спеціальність – справді актуальною та багато підприємств знаходиться в пошуку фаховитих спеціалістів із кадрів.
Провідна інженерка з підготовки кадрів відділу розвитку персоналу ПАТ «Запоріжсталь» Юлія Баклаженко зазначила, що у зв’язку з пандемією особливості роботи з кадрами теж перейшли на новий рівень, але, завдячуючи керівництву та команді фахівців, численний персонал ПАТ «Запоріжсталь» не відчув дискомфорту в роботі, Юлія зауважила, що під час працевлаштування й подальшої роботи дуже важливо виявити ініціативу. Адже генерування ідей, активність, участь у роботі – це дуже ціниться і відзначається керівниками, роботодавцями, особливо зважаючи на те, що сьогодні дійсно висока конкуренція на ринку праці, Юлія надала низку порад щодо складання резюме, проходження співбесіди тощо.
Провідна фахівчиня відділу кадрів ПАТ «Запоріжсталь» Юлія Тарасенко, своєю чергою, доповнила виступ колеги та зазначила, що в нашій країні вже є проєкт Закону про працю, який ще більше актуалізує обрано студентами професію. Вона закликала вступати до магістратури, адже диплом магістра дає надзвичайні перспективи та перевагу при призначені на керівні посади. На завершення лекції фахівці з відділу кадрів акцентували увагу, що студентів освітньо-професійної програми «Управління персоналом і економіка праці» чекає успішне майбутнє, бо вони обрали дуже перспективну професію.

Кафедра управління
персоналом і маркетингу економічного факультету ЗНУ


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини