Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує долучитися до відкритої зустрічі

Відповідно до наказу Нацагентства від 15 грудня 2021 року № 2098-Е у період із 10 по 12 січня 2022 року на факультеті іноземної філології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) експертна група проводитиме у віддаленому (дистанційному) режимі акредитаційну експертизу освітньої програми «Середня освіта (Мова і література (англійська))» першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 014 Середня освіта галузі знань 01 Освіта / Педагогіка.

Відповідно до програми візиту експертної групи, у понеділок, 10 січня, відбудеться відкрита зустріч із усіма охочими учасниками освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО).
Зустріч відбудеться 10 січня з 17:00 до 17:30.
Підключитись до конференції Zoom:
Ідентифікатор конференції: 945 9346 5207
Код доступу: 538789