Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / 13 січня науковців ЗНУ запрошують на перший вебінар cерії «Clarivate науковцям-2022» «Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites»

13 січня науковців ЗНУ запрошують на перший вебінар cерії «Clarivate науковцям-2022» «Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites»

12.01.2022 11:15

У 2022 році компанія «Clarivate», завдяки МОН України, через Державну науково-технічну бібліотеку України продовжує надавати науковцям науково-дослідних установ та закладів вищої освіти України державної форми власності доступ до найкращої літератури, що проіндексована у «Web of Science». Запорізький національний університет (ZNU, Zaporizhzhia National University) – один із найактивніших користувачів ресурсів платформи «Web of Science».

Прозорі метрики на платформі та в аналітичних надбудовах Journal Citation Reports та InCites дозволяють оцінювати здобутки та приймати зважені рішення, будувати і втілювати публікаційну та інноваційну стратегію науковцю, установі та країні. EndNote прискорює оформлення публікацій, а Publons та ResearcherID дозволяють представляти дані науковій спільноті світу.
У 2021 році для українських науковців було започатковано спеціальну серію вебінарів «Clarivate науковцям», які відвідали понад 19 тисяч слухачів.
Кожного другого четверга місяця 2022 року (лише в січні на третьому тижні) о 16:15–17:15 науковців ЗНУ чекають на вебінарах cерії «Clarivate науковцям-2022».
Вебінари проводить Ірина Тихонкова, к.б.н., консультантка з регіональних рішень «Clarivate».
На вебінарах науково-педагогічні працівники, студенти, аспіранти будуть отримувати та шліфувати навички роботи з науковою літературою, обирати джерела для аналізу тем дослідження, розбирать основи наукометрії, вплив відкритого доступу, визначати як відібрати партнерів для співпраці, гранти для роботи, видання для публікацій, чи можлива безкоштовна публікація, як не потрапити до хижацьких видань, як оформлювати публікації без помилок, як презентувати власні здобутки науковій спільноті, як ефективно використовувати спектр ресурсів Clarivate для наукової роботи та її аналізу.
13 січня 2022 р., 16:15–17:15
Тема: Аналіз грантової підтримки та ефективності співпраці в Web of Science та InCites
Тези: Грантова підтримка та співпраця з знаними лабораторіями світу дозволить виконувати дослідження на більш високому рівні та швидше отримувати результати. На вебінарі з’ясують, як знайти та проаналізувати здобутки інших установ, визначити лідерів і знайти їхні контакти. Як проаналізувати співпраці своєї організації, з якими установами та чому вони більш ефективні. Як визначити фонди, що фінансували аналогічні дослідження, які теми підтримувалися певною грантовою агенцією, у кого зі співвітчизників були такі гранти. Відповіді на запитання з анкет.
Реєстрація: https://bit.ly/3pHtRQZ (кнопка Register)
Сайт: https://discover.clarivate.com/ua_monthly_webinars

YouTube канал із записами попередніх вебінарів – за лінком: https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg Щодо питань доступу до «Web of Science» та вебінарів звертайтесь до наукової бібліотеки ЗНУ на email: lib@znu.edu.ua