Анонси / Новини / Запорізький гідроенергетичний фаховий коледж ЗНУ організовує низку днів відкритих дверей для вступників-2022

19.01.2022 11:19

Дати проведення: 05 лютого
12 березня
16 квітня
04 серпня
Початок: о 10.00

Під час зустрічей із його представниками гості отримають повну інформацію про коледж, його історію і традиції, умови вступу і особливості навчання. Серед переваг навчання в Запорізькому гідроенергетичного фахового коледжу ЗНУ – отримання сучасної престижної професії. Тут для абітурієнтів існує можливість вступити на місця держзамовлення (на бюджетну форму), а під час навчання отримувати стипендію. Студентам з інших міст пропонують проживання в гуртожитку.

Адреса коледжу: вул. Мінська, 10

Транспорт: тролейбуси №№ 1, 3; маршрутки №№ 46, 93, 15, зупинка – ПК ЗТЗ (Правий берег).