Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Експертна група Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти запрошує долучитись до відкритої зустрічі

13.01.2022 16:44 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет Національне агенство із забезпечення якості вищої освіти акредитаційна експертиза

Відповідно до наказу Нацагентства від 20 грудня 2021 року № 2181-Е, у період із 18 по 20 січня 2022 року, на біологічному факультеті Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), експертна група буде проводити у віддаленому (дистанційному) режимі акредитаційну експертизу освітньої програми «Мисливське господарство та рослинні ресурси» першого (бакалаврського) рівня за спеціальністю 205 "Лісове господарство" галузі знань 20 "Аграрні науки та продовольство".

Відповідно до програми візиту експертної групи, у вівторок, 18 січня, відбудеться відкрита зустріч із усіма охочими учасниками освітнього процесу (крім гаранта ОП та представників адміністрації ЗВО).
Зустріч відбудеться 18 січня з 17:00 до 17:30.
Підключитись до конференції Zoom:
Ідентифікатор конференції: 991 8372 6232
Код доступу: 12345