Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На біологічному факультеті стали відомі імена переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

17.01.2022 16:45 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет студентська наука Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

На біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулися засідання конкурсних комісій Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напрямів, що відповідають його освітнім програмам. Під час зібрань члени комісії визначили претендентів для участі у ІІ турі цього всеукраїнського конкурсу.

Усі засідання конкурсних комісій відбулися згідно з наказом МОН України №1457 від 24.11.2020 р. (у редакції Міністерства освіти і науки України №1179 від 05.11.2021 р.) «Про проведення Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2020/2023 роках» та з наказом Запорізького національного університету №503 від 12.11.2021 р. «Про проведення І туру (вузівського) Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 навчальному році».
Так. члени конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Біологія» (голова – декан біологічного факультету, професорка Людмила Омельянчик) розглянули 5 наукових робіт студентів. На підставі аналізу конкурсних робіт конкурсна комісія вирішила визнати претендентами для участі у ІІ турі конкурсу таких юних науковців:
- Вікторія Коломієць, назва роботи: «Фізіолого-біохімічні показники крові у людей похилого віку з різними клінічними формами вторинного гломерулонефриту» (наукова керівниця – доцентка кафедри фізіології, біохімії і імунології з курсом цивільного захисту та медицини Наталія Григорова);
- Діана Шведін (Коваль), назва роботи «Клініко-біохімічні показники крові та ліквору при гідроцефалії» (наукова керівниця – доцентка кафедри фізіології, біохімії і імунології з курсом цивільного захисту та медицини Віра Копійка);
- Ганна Джос, назва роботи «Вплив біологічно активних сполук рослин Lavandula angustifolia, Mentha piperita на функції вищої нервової діяльності в студентів ЗНУ» (наукова керівниця – завідувачка кафедри фізіології, біохімії і імунології з курсом цивільного захисту та медицини, професорка Оксана Кущ).
Члени конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Екологія» (голова – декан біологічного факультету, професорка Людмила Омельянчик) розглянули 3 наукові роботи. На підставі їхнього аналізу конкурсна комісія вирішила визнати претендентом для участі у ІІ турі конкурсу студента Максима Іваненка, назва роботи «Дендроіндикація урбоекосистем міста Запоріжжя (на прикладі Pinus sylvestris)» (наукова керівниця – доцентка кафедри загальної та прикладної екології і зоології Наталія Притула).
Своєю чергою, члени конкурсної комісії Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт із напряму «Лісове господарство» (голова – декан біологічного факультету, професорка Людмила Омельянчик) розглянули 3 наукові роботи. У результаті, підставі аналізу висунутих на розгляд робіт конкурсна комісія вирішила визнати претендентом для участі у ІІ турі конкурсу студентку Ольгу Вдовкіну, назва роботи «Вплив диких копитних на деревинно-чагарникову рослинність на території Азово-Сиваського національного природного парку» (науковий керівник – завідувач кафедри біології лісу, мисливствознавства та іхітології, професор Валерій Домніч).
Науково-педагогічні працівники та студенти біологічного факультету вітають переможців І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт і бажають їм подальших здобутків у науковій діяльності та успішної участі в ІІ турі конкурсу!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: