Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, ОП «Міжнародна економіка», seo-фахівець компанії «Traffic Terminal» Кирило Школовий

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, ОП «Міжнародна економіка», seo-фахівець компанії «Traffic Terminal» Кирило Школовий

Проєкт «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, ОП «Міжнародна економіка», seo-фахівець компанії «Traffic Terminal» Кирило Школовий
28.12.2021 15:00 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем економічного факультету, ОП «Міжнародна економіка», seo-фахівцем компанії «Traffic Terminal» Кирилом Школовим.

- Кирило, розкажіть, будь ласка, про навчання на економічному факультеті ЗНУ. У якому році Ви його закінчили?
- Я закінчив навчання у 2020 році за спеціальністю «Економіка» освітньо-професійної програми «Міжднародна економіка».
- На якій посаді та де Ви зараз працюєте?
- Працюю 3 роки в компанії «Traffic Terminal» на посаді seo-фахівця, починав працювати як стажер, зараз перейшов на рівень “middle”. SEO – це процес коригування HTML-коду, текстового наповнення (контенту), структури сайту, контроль зовнішніх чинників для відповідності вимогам алгоритму пошукових систем із метою підняття позиції сайту в результатах пошуку в цих системах за певними запитами користувачів. Чим вище позиція сайту в результатах пошуку, тим більша ймовірність, що відвідувач перейде на нього з пошукових систем, оскільки люди, зазвичай, йдуть за першими покликаннями.
- Кирило, чому свого часу Ви обрали саме навчання в ЗНУ?
- Відповім чесно: на момент вступу, як і зараз, ЗНУ був найкращим вишем у Запоріжжі. Я детально вивчив актуальну інформацію про університет, відгуки про нього та спеціальності, які мене цікавили. Тому для себе я вирішив, що хочу навчатися саме тут.
- Як складалися стосунки з викладачами?
- Було різне, і це правда. Усі ми люди, і часом траплялися складні ситуації, але завдяки професіоналізму викладачів, легко знаходили шляхи вирішення проблем.
- Що для Вас було найважчим у студентські роки?
- Складно було лише на першому курсі, коли після школи довелось звикати до нового режиму навчання. Йдеться про тривалість однієї пари, кількість часу на навчанні та інші організаційні моменти.
- Які знання та навички, отримані під час навчання, Вам знадобилися або що Ви використовуєте в своїй професійній діяльності?
- Навіть при тому, що я пішов трохи в інший напрямок ніж економіка, багато отриманих знань і навичок я використовую у своїй роботі. Наприклад, це – збір та аналіз даних, пошук шляхів розвитку проектів, прогнозування результатів, аналіз конкурентів, комунікація з командою та багато іншого.
- Щоб Ви порадили студентам, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Міжнародна економіка»?
- Ніколи не треба зупинятися в навчанні, не обмежуватися інформацією з підручників. Важливо регулярно моніторити достовірні ресурси та порівнювати їхню інформацію між собою, аналізувати корисність. Подавати трохи більше, ніж від тебе очікують.
- На Вашу думку, на сьогодні Ви досягли тої мети, які ставили перед собою?
- Зараз я не бачу суттєвих перешкод для досягнення поставлених цілей. Є бажання йти тільки вперед – підвищувати кваліфікацію, рости як спеціаліст і як людина.
- Яким Ви бачите розвиток університету, економічного факультету та які напрямки роботи потребують найбільшої уваги?
- Насправді, наш факультет є доволі прогресивним і впроваджує нові технології для навчання та оцінювання одним із перших. Тому хочу побажати надалі проводити діджиталізацію.
- Чим Вам запам’ятались студентські роки?
- Я був доволі активним студентом. Брав участь у позанавчальних активностях, писав статті, наукові роботи, виступав на конференціях як у Запоріжжі, так і в інших містах. Отримував задоволення від процесу навчання та був дуже радий бути частиною економічного факультету.
- Які риси вдачі, на Вашу думку, мають бути в людини, котра обрала Вашу професію?
- Якщо ми говоримо про професію seo-фахівця, то така людина має мати аналітичний склад розуму, посидючість, комунікативні навички та бажання постійно навчатися.
- Які Ваші цілі, пов’язані з професійними досягненнями?
- Маю намір постійно розвиватися та ділитися своїм досвідом з колегами.
- Що побажаєте студентам ЗНУ?
- Бажаю насиченого й активного студентського життя, тому що таке трапляється лише раз і необхідно докласти максимум зусиль зробити ці роки незабутніми.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини