Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Здобувачі вищої освіти ОП «Міжнародна економіка» плідно використовують можливості міжнародної академічної мобільності

Здобувачі вищої освіти ОП «Міжнародна економіка» плідно використовують можливості міжнародної академічної мобільності

Здобувачі вищої освіти ОП «Міжнародна економіка» плідно використовують можливості міжнародної академічної мобільності
29.12.2021 09:48 Все Головні новини Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет міжнародна діяльність академічний обмін Університет Туран-Астана

Здобувачка вищої освіти 2 року навчання ОП «Міжнародна економіка» економічного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Дарина Данилова взяла участь у семестральному обміні в першому семестрі 2021-2022 н.р. з Університетом Туран-Астана (Казахстан). Запорізький національний університет має тривалу історію кооперації з казахстанськими університетами. Із цим приватним закладом вищої освіти – Університетом Туран-Астана – підписали Угоду про співробітництво в вересні 2021 року.

Дарина Данилова навчалася на економічному факультеті цього вишу разом із казахськими та іноземними студентами. Її студентське життя було доволі насиченим. Багато часу Дарина приділяла засвоєнню нових знань, брала участь у студентському житті. Дуже запам’яталося їй святкування Дня першого президента країни, яке проходить 1 грудня, та урочисті заходи, що проходили в університеті у зв’язку з цим.
Дарина брала участь у фотоконкурсі, який проводився серед студентів вишу. Її роботи отримали високу оцінку, адже студентка мала досвід роботи фотографом в Україні.
До речі, в університеті Туран-Астана регулярно проводять заходи Дружба народів, на яких студенти з різних країн розповідають про свої країни та пропонують потенційні шляхи співпраці.


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини