Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, фахівець з економічної кібернетики Ярослав Вовк

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, фахівець з економічної кібернетики Ярослав Вовк

«Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, фахівець з економічної кібернетики Ярослав Вовк
17.09.2021 10:54 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». Сьогодні в його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв'ю з випускником магістратури економічного факультету зі спеціальності «Економічна кібернетика», начальником Управління із закупок ПРАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ» Ярославом Вовком.

- Вітаю, Ярославе, розкажіть, будь ласка, про навчання на економічному факультеті ЗНУ. У якому році Ви його закінчили?

- Від початку, ще з 8 класу, планував стати економістом. Після закінчення 11 класу під час обрання спеціальності побачив нову для себе спеціальність «Економічна кібернетика» і на сьогодні розумію, що одним із ключових параметрів, який дозволяє вирішувати різноманітні питання пов’язані з роботою, – це вдале обрання спеціальності. Провчившись у Запорізькому національному університеті десять років (бакалаврат, магістратура, аспірантура), я отримав безліч спогадів про яскраві незабутні моменти свого життя. У 2021 році я отримав диплом доктора філософії з економіки.

- На якій посаді та де Ви зараз працюєте?

- Зараз я працюю на ПРАТ «ЗАПОРІЖВОГНЕТРИВ» (найбільше підприємство в Україні з виробництва вогнетривів), начальником Управління із закупок (комерційний директор). До моїх обов’язків входить повне забезпечення підприємства та управління зовнішньою та внутрішньою логістикою.

- Як складалися стосунки з викладачами?

- З усіма викладачами я знаходив спільну мову. І сьогодні після закінчення університету продовжуємо співпрацювати, але вже як роботодавець і «кузня» висококваліфікованих кадрів.

- Що для Вас було найважчим у студентські роки?

- Найважчим було поєднувати роботу, спорт і навчання.

- Що Вам запам’яталось найбільше під час навчання на економічному факультеті ЗНУ?

- Коли я навчався в університеті, найцікавішими моментами були: можливість займатися баскетболом, брати участь у культурно-масових заходах та конкурси наукових робіт, де я активно брав участь та посідав призові місця. Університет дав можливість розвиватися в усіх цікавих для мене напрямках.

- Якими були Ваші перші кроки після завершення університету?

- Я почав працювати ще в університеті й вважаю, що для кращого засвоєння матеріалу це дуже важливо для кожного студента, тому вже сьогодні готовий приймати на роботу студентів. Зараз уже кілька студентів від ЗНУ працює у нас за цією програмою.

- Щоб Ви порадили студентам, які навчаються за освітньо-професійною програмою «Економічна кібернетика»?

- Отримувати практичний досвід паралельно з навчанням і завжди використовувати знання за спеціальністю в роботі, адже вони можливі для використання в будь-якій професії.

- Яким Ви бачите розвиток університету, економічного факультету та які напрямки роботи потребують найбільшої уваги?

- Це – колабарація з підприємствами для отримання практичного досвіду і актуалізації методик навчання згідно з сучасними потребами підприємств.

 

 

 

Схожі новини