Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ влаштували День відкритих дверей

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ влаштували День відкритих дверей

У Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій ЗНУ влаштували День відкритих дверей
01.02.2022 15:14 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність співпраця зі школами

На сьогодні випускники 9 та 11 класів мають остаточно обрати майбутню професію. День відкритих дверей – найкраща нагода познайомитись із закладом освіти, більш детально дізнатися про спеціальності, поспілкуватись з керівництвом та викладачами, отримати відповіді на запитання щодо вступу, поради і рекомендації. Саме тому 29 січня у ВСП «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) організували та провели День відкритих дверей.

Під час заходу протягом панувала атмосфера гостинності та доброзичливості. До Дня відкритих дверей викладачі кожної циклової комісії коледжу підійшли з усією відповідальністю, підготувавши для гостей пізнавальну насичену програму: майстер-класи, презентації, виставки, неформальне знайомство зі студентами та викладачами. Перед абітурієнтами виступила відповідальна секретарка відбіркової комісії Людмила Мухіна, яка ознайомила майбутніх студентів з правилами вступу до коледжу, особливостями вступної кампанії 2022 року та відповіла на питання батьків і абітурієнтів.

Викладачі циклових комісій «Технологія та організація харчування і сервісу» «Маркетинг, торгівля та біржова діяльність», «Суспільствознавчі, економічні дисципліни та право» Любов Антіпова, Юлія Козоріз, Ніна Трошина, Світлана Гроха, Вікторія Брежнєва та Марина Будьонна та студенти в цікавій формі презентували свої спеціальності. Кожна презентація спеціальності мала свою «родзинку»:

 - представники спеціальності «Харчові технології» показали, як сервірувати стіл на день святого Валентина та гарно скласти серветки різними способами;

 - на майстер-класі зі спеціальності «Маркетинг» присутні ознайомились із секретами товарної інформації;

 - представники спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» провели майстер-клас «Як носити хустку»;

 - на майстер-класі зі спеціальності «Облік і оподаткування» розповіли про таємниці балансу студентського життя.

Цікавою виявилася екскурсія по закладу, яку провела практична психологиня Марина Желтова. Під час неї гості ознайомились з навчальними аудиторіями та лабораторіями коледжу. Завідувачка спортивного залу Марина Шевчук розповіла про спортивні гуртки та заняття спортом, які є невід’ємним складником життя студентів. Час минув швидко, у гостей залишилися позитивні враження від заходу та освітнього закладу. Організатори висловили сподівання, що абітурієнти отримали вичерпну інформацію про коледж та можливості, які має тут кожен студент для навчання та саморозвитку.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини