Анонси / Новини / Представники ФІФ запрошують усіх охочих завітати на презентацію кафедри викладання другої іноземної мови

09.02.2022 13:31

Факультет іноземної філології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 12 лютого запрошує абітурієнтів та їхніх батьків на онлайн-заходи від кафедри викладання другої іноземної мови.

Чому кафедра викладання другої іноземної мови об'єднує усіх студентів факультету?Як обирати другу мову? Які переваги у виборі галузі діяльності отримують студенти кафедри викладання другої іноземної мови? Третій зайвий чи допоміжний (про вивчення третьої мови). Відповіді на ці питання та інтерактивне спілкування ви отримаєте під час зустрічі.

Науково-педагогічні представники кафедри  очікують на всіх охочих дізнатися більше про іноземні мови та переваги навчання на ФІФ у суботу, 12.02.2022. Захід триватиме в режимі онлайн із 11.00 по 12.00

Він відбудеться на платформі Zoom за лінком:

Ідентификатор конференції: 859 561 9009

Код доступу: 1111