Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі політології організували засідання круглого столу «Особливості використання соціологічних методів у соціально-політичних дослідженнях»

На кафедрі політології організували засідання круглого столу «Особливості використання соціологічних методів у соціально-політичних дослідженнях»

На кафедрі політології організували засідання круглого столу «Особливості використання соціологічних методів у соціально-політичних дослідженнях»
14.12.2021 13:36 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління наукова діяльність засідання круглого столу співпраця з роботодавцями

На кафедрі політології факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбулося засідання круглого столу «Особливості використання соціологічних методів у соціально-політичних дослідженнях», за участю науково-педагогічних працівників, здобувачів третього рівня вищої освіти та директора Центру незалежних соціологічних досліджень І. О. Кудінова.

Під час обговорення присутні акцентували увагу на важливості формування умінь і навичок здобувачів вищої освіти ОНП «Політологія» у проведенні соціологічних досліджень.

Так, І. О. Кудінов наголосив на важливості використання соціологічних даних при системному аналізі національних і регіональних політичних процесів, а також на формуванні практичних рекомендацій щодо їх оптимізації. Учасники обговорили можливості подальшої співпраці кафедри політології з Центром незалежних соціологічних досліджень, а саме – організацію тематичної гостьової лекції, надання консультаційної підтримки здобувачам.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини