Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / У лютому відбудуться вебінари для вчених ЗНУ про роботу з базою даних Web of Science

У лютому відбудуться вебінари для вчених ЗНУ про роботу з базою даних Web of Science

10.02.2022 09:22

Національна передплата на міжнародну наукометричну базу даних Web of Science триває до 31 травня 2022 року. Окрім доступу в локальній мережі Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University), існує можливість для користувачів налаштувати віддалений доступ.

Протягом лютого 2022 року відбудеться 3 безкоштовних вебінари для науковців України від компанії «Clarivate», на яких розглядатимуться різні аспекти роботи з базою даних «Web of Science». Зареєстровані учасники отримають електронні сертифікати.

Ірина Тихонкова, консультантка з регіональних рішень компанії Clarivate, запрошує науково-педагогічних працівників, здобувачів всіх рівнів вищої освіти ЗНУ на чергові вебінари українською від Clarivate. Програма вебінарів: 

Тема: «20 років Будапештській ініціативі відкритого доступу: як змінився публікаційний ландшафт». Дата та час: 10 лютого, 16:15-17:15.

Питання, які будуть розглянуті: визначення, складові, функції відкритого доступу та відкритої науки; вплив відкритого доступу та відкритої науки на публікації; вартість публікацій; вплив на доступ і поширення знань; аналіз відкритих публікацій України. Реєстрація за покликанням.

Тема: «Derwent Innovation Index: додаткові можливості для наукових досліджень». Дата та час: 23 лютого, 10:15-11:15. На вебінарі спікерка розповість про патентні дані, доступні у Web of Science та на інших ресурсах «Clarivate». Реєстрація за покликанням. Тема: «Визначення експертів за допомогою бази даних Web of Science». Дата та час: 24 лютого, 10:15-11:15.

Під час вебінару йтиметься про те, як аналізувати здобутки науковців за даними платформи Web of Science. Зокрема, як визначити провідних фахівців з окремих напрямів досліджень для потенційної співпраці, наукові установи, у яких концентруються передові дослідження тощо. Також розглядатимуться можливості й функції платформи Publons та ідентифікатора ORCID. Реєстрація за покликанням. Попередні записи доступні на YouTube-каналі. Окрім цього, вчені можуть зареєструватися на вебінари англійською мовою, розклад за покликанням. Із питань доступу до «Web of Science» та вебінарів звертайтесь до зали електронних ресурсів наукової бібліотеки ЗНУ (навч. корпус № 2, к. к. № 126), телефоном 289-12-67 або пишіть на email: lib@znu.edu.ua