Новини пресслужби ЗНУ / Новини / «Історії успіхів випускників ЗНУ»: вихованець економічного факультету, випускником 2021 року освітнього ступеня бакалавр спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», керуючий магазином «New Balance» Євген Галян

18.08.2021 11:25 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Історії успіхів випускників ЗНУ Факультети Економічний ZNU Zaporizhzhia National University економічний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування пресслужба проєкт Історії успіхів випускників ЗНУ

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) триває реалізація профорієнтаційного проєкту «Історії успіхів випускників ЗНУ». У його рамках пропонуємо вашій увазі інтерв’ю з вихованцем економічного факультету, випускником 2021 року освітнього ступеня бакалавр спеціальності 051 «Економіка» освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці», керуючим магазином «New Balance» Євгеном Галян.

- Євгене, розкажіть, будь ласка, чому свого часу Ви обрали для здобуття вищої освіти саме ЗНУ та економічний факультет?

- По-перше, я навіть не розглядав інші варіанти, окрім ЗНУ, адже я вважаю, що в нашому місті є всі можливості для отримання якісної освіти. По-друге, я дуже цілеспрямована людина й завжди знаю, чого хочу: я знав, що майбутня професія точно буде пов'язана з великою кількістю спілкування з людьми, адже я дуже комунікативний, переконливий і знаю, як знайти підхід до кожного, тому, я одразу зрозумів, що саме ця спеціальність мені потрібна.

- Євгене, розкажіть про навчання на економічному факультеті ЗНУ.

- Уже з першого дня в якості студента я зрозумів, що особливих проблем і складнощів не буде. Викладачі допомагали розвивати управлінські здібності кожному здобувачу освіти. Предмети були різні, як і складні, так і легкі, але це – основа, яку ти маєш знати, і з часом усе ставало більш зрозумілим. Я не відрізняюсь нічим від інших студентів – також писав конспекти вночі, вчив білети на екзамен у маршрутці, поки їхав до університету. Це не є поганим: ми маємо вміти бути гнучкими та знаходити вихід із різних ситуацій. До того ж, додам, що продуктивність роботи в деяких людей вища вночі.

- Ким Ви зараз працюєте? Яким був ваш шлях?

- Ох, як завжди: ми всі хочемо все і зараз, але не все так просто. Я дуже люблю спорт, особливо футбол і все, що з ним пов'язано. Коли побачив оголошення, що шукають на роботу продавця-консультанта в магазин бренду спортивного одягу, я відчув, що це – те, що мені потрібно, і що професія продавця – це лише початок моєї кар'єри.

Пропрацювавши певний час, я відчув, що треба рухатись далі, і вирішив, що маю достатню кількість навичок для того, щоб бути адміністратором цього ж магазину. А що було далі? Ви ж пам'ятаєте, що я – цілеспрямований, тож я не вагався, одразу виявив бажання стати керуючим магазином, коли звільнилась вакансія. Тож наразі я – керуючий магазином «New Balance» у м. Кривий Ріг уже більше року, і це – не межа моєї кар'єри.

- Яким Ви бачите своє подальше професійне майбутнє, про що мрієте?

- Я бачу своє майбутнє в почуттях та емоціях, а саме, це – кохання, відчуття волі, захоплення, щастя, гордість, море позитиву. Не буду розказувати всі свої мрії, бо ж не здійсняться.

- Що Ви можете порадити студентам і випускникам ЗНУ, зокрема Вашого факультету?

- Боріться зі своїми страхами, визначайте свої цілі та прагніть до них. Увесь час розвивайтесь, не забувайте про відпочинок. Зробіть свій вибір щодо майбутньої професії серцем, не бійтесь змінювати свою думку та цінуйте свої старання.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: