Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ взяли участь у роботі експериментальних майстерень

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ взяли участь у роботі експериментальних майстерень

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ взяли участь у роботі експериментальних майстерень
11.02.2022 12:32 Все Головні новини Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій дозвілля молодіжні майстерні соціальні акції медіаграмотність

Нещодавно студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) взяли участь у роботі експериментальних майстерень, які було ініційовано Національним українським молодіжним об’єднанням (НУМО) для активної молоді.

Тренерами під час заходів були представники організації, які утворюють команду зі змінотворців у галузі молодіжної політики. На заході пропонувалося 2 тематичних блоки: «Що таке влада і як бути демократичними» та «Критичне мислення і медіаграмотність». У кожному блоці проходило 3 паралельних майстерні-локації, із яких можна було обрати одну:

 - «Я – депутат»;

 - «Чи є в держави пам'ять?»

 - «Як щось змінити у своєму місті?»

Учасники першої майстерні «Що таке влада і як бути демократичними» обговорили такі питання: куди звернутися за допомогою у вирішенні нашої проблеми; що та хто може допомогти в реалізації нашої ідеї та розбір і вирішення різних практичних ситуацій.

Під час проведення майстерні «Критичне мислення і медіаграмотність» тренери розкрили такі важливі для сучасної молоді питання: що таке медіаграмотність та її мета й які асоціації пов’язані з поняттям «медіа». Вони розбиралися, як відрізнити факти від фейків і розв’язували практичні задачі.

Студенти Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ отримали корисну та цікаву інформацію, яка допоможе їм у майбутньому. Представники коледжу подякували організаторам за інформативний захід і запевнили, що очікують на наступні зустрічі.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини