Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На кафедрі соціальної філософії та управління відбувся методологічний семінар аспірантів

На кафедрі соціальної філософії та управління відбувся методологічний семінар аспірантів

На кафедрі соціальної філософії та управління відбувся методологічний семінар аспірантів
17.09.2020 15:35 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління кафедра соціальної філософії та управління відділ аспірантури і докторантури методологічний семінар

Сімнадцятого вересня 2020 р. на кафедрі соціальної філософії та управління факультету соціології та управління ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) під керівництвом завідувача кафедри, д. філос. н. Т.І. Бутченка відбувся методологічний семінар аспірантів освітньо-наукової програми «Філософія», на якому була представлена дисертація Нателли Павленко «Багатство як мета та підґрунтя соціального розвитку: соціально-філософський аналіз».

В обговоренні взяли участь науковий керівник, д. філос. н., завідувач кафедри суспільних дисциплін Утюж І.Г., професора кафедри соціальної філософії та управління д. філос. н. Глазунов В.В., д. філос. н. Капріцин І.І., д. філос. н. Краснокутський О.В. і д. філос. н. Чайка І.Ю.

Аспіранти та викладачі обмінялися думками та ідеями щодо теми та змісту дисертації. Дисертаційне дослідження отримала схвальну оцінку та було рекомендовано до захисту.

 

Схожі новини