Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Спортсменки команди «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» посіли третє місце Кубка України із жіночого волейболу

Спортсменки команди «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» посіли третє місце Кубка України із жіночого волейболу

Спортсменки команди «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» посіли третє місце Кубка України із жіночого волейболу
21.02.2022 09:23 Все Головні новини Факультети Фізичного виховання ZNU Zaporizhzhia National University спорт волейбол команда Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ перемога

Двадцятого лютого в м. Слобожанське на базі спортивного комплексу «Слобожанський» відбувся важливий матч у рамках «Фіналу чотирьох» Кубка України із жіночого волейболу «Дмарт». У матчі за третє місце зійшлися дві команди: «Аланта» (Дніпро) та «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» (Запоріжжя). У результаті запорізькі спортсменки перемогли із рахунком 0:3 (12:25, 12:25, 15:25). Своєю перемогою волейболістки «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ» завдячують власним спортивним талантам і наполегливості, а ще – підтримці вболівальників. Так, цього дня, аби підтримати запорізьких спортсменок до Слобожанського завітав ректор ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Микола Фролов. Микола Олександрович привітав запорізьких спортсменок із вдатним досягненням і був присутнім на церемонії нагородження.

Про спортивні амбіції та прагнення до перемоги в звітній зустрічі запоріжанки заявили ще зі стартовим свистком. Агресивна манера у нападі, швидкі переміщення у захисті та максимальна концентрація під час кожного розіграшу незабаром почали приносити користь. Підлеглі головного тренера команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» Гарія Єґіазарова повели у рахунку, закріпились у результаті та, незважаючи на усі намагання тренерського штабу «Аланти» перекроїти ігровий сценарій, продовжували тиснути на суперниць.

Приголомшені грою спортсменок із Запоріжжя, дніпрянки віддали перший сет із суттєвою різницею у рахунку 12:25. Згодом картина стартової партії майже повністю повторилась у другому сеті – теж 25:12  на користь «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ». Не знайшли контраргументів підлеглі головного  тренера команди «Аланта» Артема Дигтяренка для супротивниць і у третій партії. Запоріжанки блискавично атакували, закривали «бетонними» блоками удари дніпрянокі  просто насолоджувались грою. Це була розкута, впевнена команда робота! Нагородою за це стала заслужена перемога із знову таки більш ніж впевненою різницею у рахунку – 25:15 й 3:0 у підсумку.

Під час церемонії нагородження, коли запорізькі спортсменки отримали бронзові медалі Кубка України, ректор Микола Фролов зазначив, що всі представники ЗНУ пишаються волейболістками «Орбіти-ЗНУ-ЗОДЮСШ». Він привітав гравчинь, тренерський штаб і всіх причетних до перемоги над принциповим суперником і побажав їм подальшої переможної ходи до все нових спортиіних вершин. Головний тренер волейбольної команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» Гарій Єґіазаров так відреагував на успіх спортсменок:

- Такі ігри важко коментувати. Коли команда виконує всі поставлені перед нею завдання, передусім тактичні, то тут додати немає чого. Відмінно зіграла вся команда. Єдиним колективом, єдиним кулаком. Я дуже задоволений і вже сказав дівчатам, що це – саме та гра, до котрої потрібно прагнути!

Своєю чергою, директор спортивно-оздоровчого комплексу ЗНУ Михайло Протас зазначив:

- Спортсменки команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» виступили дуже достойно на змаганнях Кубка України та в переконливо довели, що вони належать до еліти вітчизняного волейболу, на рівних змагаючись із такими відомими командами, як «Прометей» і «Хімік».

Те, що запорізькі спортсменки вибороли бронзові нагороди Кубка України, – переконливо свідчить по їхні вольові якості. Багато з них перехворіли на Covid-19, однак, завдяки тренуванням, силі волі, прагненню до перемоги відновили в короткий термін. Вони напружено змагалися за перемогу й вибороли почесне місце в змаганні такого рівня. Науково-педагогічні працівники ЗНУ, співробітники, студенти й випускники вишу – усі численні шанувальники спортивних талантів гравчинь команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – щиро вітають запорізьких волейболісток із визначним досягненням, вони пишаються спортсменками і зичать їм подальших здобутків і перемог!

 

Фото – Михайла Балтакси

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

Схожі новини