Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціальної педагогіки та психології аспірантів ознайомили з можливостями участі в міжнародних заходах

Днями гарант освітньої програми «Професійна освіта» Олександр Гура та співробітники відділу міжнародних зв'язків ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) на базі кафедри педагогіки та психології освітньої діяльності факультету соціальної педагогіки та психології проводили зустріч. Метою заходу стало ознайомлення здобувачів третього рівня вищої освіти (ступеня доктора філософії) із галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка» за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» з можливостями участі в міжнародних заходах.

Протягом зустрічі аспіранти поділилися власним досвідом. Так, аспірантки Тетяна Волошко й Альона Ходаковська розповіли про можливість публікації наукової статті в закордонному виданні «AD ALTA: Journal Of Interdisciplinary Research», що входить до наукометричної бази «WoS».

Аспірантка Юлія Баркова розповіла про свої враженнями щодо участі в міжнародному семінарі «Використання можливостей хмарних сервісів для магістрів та аспірантів», що проходив у м. Любліні (Польща) з 10 до 17 травня 2021 року. Ольга Кривошеєва та Марія Ванеєєва розказали про стажування на тему: «Теорія і практика науково-педагогічних підходів у освіті», яке проходило з 1 по 30 червня в м. Рига (Латвія). Також Марія поділилась своїм досвідом участі в міжнародному проєкті «Erasmus +K2».

Аспірант Едуард Криволапов прозвітував про успішне закінчення міжнародного стажування на тему «Формування компетенцій та розвиток професійно-педагогічної майстерності викладача у вищому професійно-технічному закладі». Програма проходила в Польщі з 25.10 2021 по 3.12.2021 року.

Особливо цінним цей досвід став для аспірантів першого року навчання, які із цікавістю вислухали своїм колег та поставили їм низку запитань щодо можливостей участі здобувачів у міжнародних заходах. Гарант освітньої наукової програми наголосив на обов’язковості апробації результатів дисертаційного дослідженнях на міжнародних наукових конференціях, публікації наукових статей у періодичних наукових виданнях інших держав, які входять до ОЕСР та ЄС, стажування в закордонних наукових центрах. Представники відділу міжнародних зв’язків ознайомили аспірантів першого курсу із сайтом відділу, на якому можна знайти корисну інформацію.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: