Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / В ІННІ ЗНУ ім. Ю. М. Потебні ЗНУ привітали магістрів-відмінників із їхніми навчальними досягненнями

В ІННІ ЗНУ ім. Ю. М. Потебні ЗНУ привітали магістрів-відмінників із їхніми навчальними досягненнями

В ІННІ ЗНУ ім. Ю. М. Потебні ЗНУ привітали магістрів-відмінників із їхніми навчальними досягненнями
23.02.2022 16:14 Все Головні новини Інженерний інститут ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University інженерний навчально-науковий інститут ім Ю М Потебні кафедри обліку аналізу оподаткування та аудиту співпраця з партнерами

Магістри-відмінники кафедри обліку, аналізу, оподаткування та аудиту інженерного навчально-наукового інституту ім. Ю.М. Потебні Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) отримали щирі привітання з їхніми досягненнями та подарунки від партнера університету – газети «Все про бухгалтерський облік».

Нагадаємо, що науково-педагогічні працівники цієї кафедри давно й плідно співпрацюють із професійним виданням. Зокрема, її завідувачка Тетяна Меліхова нещодавно увійшла до топ-10 конкурсу від цього видання «Улюблений on-line викладач-2021». Переможців у цьому конкурсі визначали за результатами онлайн-голосування студентів .

Представники кафедри високо цінують це співробітництво. Вони щиро подякували партнерам за увагу та допомогу та побажали новоспеченим магістрам успіхів в професійній діяльності.

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

 

 

 

 

Схожі новини