Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На адресу Школи Конфуція ЗНУ надійшов лист зі словами підтримки в ці нелегкі для України часи

На адресу Школи Конфуція ЗНУ надійшов лист зі словами підтримки в ці нелегкі для України часи

На адресу Школи Конфуція ЗНУ надійшов лист зі словами підтримки в ці нелегкі для України часи
24.02.2022 16:05 Все Головні новини Школа Конфуція ZNU Zaporizhzhia National University Школа Конфуція міжнародна співпраця підтримка

На адресу директора Школи Конфуція ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) з української сторони Володимира Волкова надійшло звернення від директора Школи Конфуція Ву Чженхуа. У ньому йдеться про підтримку українського народу з боку всіх співробітників цієї культурно-просвітницької організації, а також – висловлюється впевненість, що й в майбутньому діяльність Школи Конфуція буде слугувати справі миру й дружби між Китаєм та Україною.

Ось про що йдеться у зверненні:

«Шановний Володимире Петровичу!

Ми були вражені, коли дізналися, що у вашій країні відбулися серйозні події! Ві імені всіх колег Школи Конфуція та від себе особисто вам висловлюю щире співчуття вашій країні. Усі колеги нашої Школи будуть притримуватись своїх постів та обов’язків, будьте впевненими!

Китай та Україна – дружні країни, і ми з вами теж завжди були друзями! Школа Конфуція – це наша спільна справа. Я вірю, що Школа буде невпинно розвиватися і робити свій внесок у справу миру та дружби між Китаєм та Україною.

За Вашого посередництва я б хотів передати привітання ректору Миколі Фролову, бажаю всім здоров’я.

 

З повагою,

директор Школи Конфуція

Ву Чженхуа»

 

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:

https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU

https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/

https://t.me/pressluzhbaZNU

 

Схожі новини