Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час наради адміністрації ЗНУ йшлося про питання життєзабезпечення вишу

Під час наради адміністрації ЗНУ йшлося про питання життєзабезпечення вишу

Під час наради адміністрації ЗНУ йшлося про питання життєзабезпечення вишу
02.03.2022 12:04 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University нарада у ректора життєзабезпечення університету волонтерський рух

«Університет працює. Університет живе. Університет бере участь в обороні», – із такими словами 2 березня 2022 року звернувся до учасників наради із забезпечення життєдіяльності вишу ректор ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Микола Фролов.

У заході взяли участь представники ректорату університету, керівництво адміністративно-господарської частини та охорони закладу вищої освіти.
Під час наради йшлося про вирішення кількох важливих тем. Так, її учасники обговорили питання надання матеріальної допомоги викладачам і співробітникам вишу, які опинилися у скрутному становищі. Також йшлося про питання забезпечення збереження університетського майна. Окремо вони розглянули питання, пов’язані із забезпеченням життєдіяльності студентів, зокрема іноземців, які на сьогодні мешкають у гуртожитках вишу.
Також підчас наради присутні заслухали звіт Даміра Бікулова – відповідального за участь ЗНУ у волонтерському русі, адже на сьогодні на базі вишу діє Волонтерський хаб, де на добровольчих засадах працюють викладачі, співробітники та студенти вишу. Вони отримують від населення міста харчі, медикаменти, теплі речі, предмети побуту тощо й передають за заявками до лікарень, до територіальної оборони, до військових частин те, що ті потребують.
Після цього ректор Микола Фролов у супроводі представників ректорату обійшов навчальні корпуси, оглянув їх та дізнався про питання, які потребують уваги керівництва ЗНУ.
«На сьогодні в Запорізькому національному університеті все робиться для того, щоб незабаром, відразу після перемоги, заклад вищої освіти розпочав роботу у звичайному режимі», – наголосив Микола Олександрович, коментуючи дії керівництва вишу та його співробітників.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини