Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор Микола Фролов нагадав представникам вишу про підтримку ЗНУ й закликав їх до волонтерської діяльності

Ректор Микола Фролов нагадав представникам вишу про підтримку ЗНУ й закликав їх до волонтерської діяльності

Ректор Микола Фролов нагадав представникам вишу про підтримку ЗНУ й закликав їх до волонтерської діяльності
03.03.2022 12:31 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University звернення ректора життєдіяльність вишу волонтерський рух

Ректор ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Микола Фролов звернувся до викладачів, співробітників і студентів вишу щодо питань поточної життєдіяльності університету:

«Нагадуємо студентам й аспірантам, що вони знаходяться на канікулах до особистого розпорядження ректора ЗНУ у зв’язку з продовженням вторгнення та широкомасштабних військових дій армії Російської Федерації проти нашої рідної України», – наголосив Микола Олександрович.
Також Микола Фролов підкреслює: «Ректор і ректорат розглядають у поточному режимі будь-які питання працівників університету, його студентів та аспірантів, які у них виникають у зв’язку із ситуацією в країні. Прохання до студентів для вирішення питань звертатися до керівництва через деканів і деканати, а співробітників університету – через відповідних керівників факультетів і структурних підрозділів».
Окремо Микола Фролов відзначив активність усіх учасників волонтерського руху від ЗНУ: «Дякую всім волонтерам університету за самовіддану роботу! Рекомендую всім долучитися до роботи волонтерського центру, що діє на базі навчального корпусу № 5 за адресою: проспект Соборний, 74».

Нагадуємо про роботу волонтерського пункту допомоги у 5 корпусі ЗНУ.
Працюємо щоденно з 10:00 до 15:00.
Необхідне тут: telegra.ph/Spisok-ZNU-02-28
Не лишайся осторонь – допомагай захисникам!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU


Схожі новини