Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентів ЗНУ поінформували про особливості виплат академічних і соціальних стипендій у ІІ семестрі 2021/2022 навчального року

Студентів ЗНУ поінформували про особливості виплат академічних і соціальних стипендій у ІІ семестрі 2021/2022 навчального року

Студентів ЗНУ поінформували про особливості виплат академічних і соціальних стипендій у ІІ семестрі 2021/2022 навчального року
29.03.2022 10:06 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University відділ бухгалтерського обліку фінансової та бюджетної звітності стипендіальні виплати

У Запорізькому національному університеті (ZNU, Zaporizhzhia National University) студентам розповіли про особливості виплати академічних і соціальних стипендій під час воєнного стану.

Звертаючись до здобувачів освіти, які навчаються за кошти державного бюджету або мають право на соціальні виплати, ректор ЗНУ Микола Фролов зазначив, що на сьогодні в університеті вже виплачені березневі академічні та соціальні стипендії всім, хто має право на їхнє отримання.
Усі студенти, які здобули право отримувати академічну стипендію за результатами навчання й складання сесії в першому семестрі, отримуватимуть стипендіальні виплати й надалі, до завершення другого семестру. На виплату стипендії не впливає те, чи мають можливість здобувачі освіти долучитися до дистанційного навчання у виші чи в них на сьогодні, на жаль, немає умов для участі в освітньому процесі.
У ЗНУ дбають про студентів, тож бухгалтерія університету виплачуватиме стипендії відразу, як тільки на це надходитиме фінансування.
Здобувачам вищої освіти варто звернути особливу увагу на те, що якщо студент-бюджетник університету наразі – військовослужбовець Збройних сил України абоТериторіальної оборони, то стипендія за ним зберігається.
У разі виникнення питань, охочі можуть звернутися до співробітників відділу бухгалтерського обліку, фінансової та бюджетної звітності за такими електронними адресами:
– заробітна плата: znu208@ukr.net
– стипендії студентам: ZNU.102@i.ua
– контрактне навчання: pfv.znu.plan202@gmail.com
Також можна з питань, пов’язаних із фінансами, звертатися на Viber: 0502557099.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини