Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На історичному факультеті триває плідна профорієнтаційна робота

На історичному факультеті триває плідна профорієнтаційна робота

10.05.2022 14:49 Все Головні новини Факультети Історичний Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University історичний факультет відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність вступ-2022 співпраця із закладами загальної середньої освіти

Представники історичного факультету ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) продовжують активну профорієнтаційну діяльність. Із 2 по 6 травня його викладачами щоденно проводились зустрічі зі старшокласниками шкіл міста Запоріжжя.

Так, заступниця декана історичного факультету Ірина Савченко, за організаційної підтримки доцентки кафедри історії України Тетяни Савчук, провела зустрічі зі старшокласниками таких закладів освіти: 2 травня – з учнями ЗОШ №89 (організаторка від навчального закладу – Анна Губа), 3 травня – Запорізької гімназії № 46 (організаторка від навчального закладу - Марина Антонюк), 5 травня – ЗОШ № 91 (організаторка від навчального закладу – Юлія Іваницька) та 6 травня – із ЗНВК № 67 (організаторка від закладу – Юлія Соболенко).
Доцент кафедри джерелознавства, історіографії та спеціальних історичних дисциплін Юрій Іріоглу 5 та 6 травня організував консультування від історичного факультету ЗНУ для одинадцятикласників Запорізького колегіуму «Елінт». Зустрічі присвятили інформуванню про організацію цьогорічної вступної кампанії, заходам, які на сьогодні пропонує Запорізький національний університет на допомогу вступникам, та розкриттю освітніх можливостей історичного факультету.
Ірина Савченко розпочинала свій виступ з огляду освітніх можливостей ЗНУ. Надалі спікерка детально зупинялась на організації цьогорічної вступної кампанії. Окрему увагу вона приділяла сучасним формам вступу: національному мультипредметному тесту та мотиваційному листу. Значну увагу представниця ЗНУ приділила презентації спеціальностей історичного факультету: 032 «Історія та археологія», 014 «Середня освіта (історія)» та 291 «Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» та їхнім освітніх програм. Окремо акцент зробили на таких аспектах, як: форми вступу, які застосовуватимуть до освітніх програм спеціальностей історичного факультету, та відміна індикативних цін у цьогорічній вступній кампанії. Старшокласників запрошували приєднатися до Telegram-каналу для абітурієнтів історичного факультету: t.me/histabitznu
Під час кожної зустрічі представники ЗНУ приділяли увагу організації пробного мультипредметного тестування на базі електронної системи Moodle ЗНУ. Йшлося про порядок реєстрації та проходження тесту. Старшокласникам запропонували відвідати безкоштовні консультації, які організували науково-педагогічні працівники вишу для підготовки учнів до вступу. Наприкінці заходів відбувалося обговорення питань учнів із приводу вступної кампанії. Більше інформації про навчання на історичному факультеті та вступну кампанію-2022 абітурієнти зможуть дізнатися на сторінках у соцмережах:
Telegram-канал: t.me/histabitznu
Instagram: @histfacznu
Facebook: facebook.com/srifznu

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ: