Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студенти ЗНУ – серед активних учасників просвітницьких проєктів в інших країнах

Студенти ЗНУ – серед активних учасників просвітницьких проєктів в інших країнах

Студенти ЗНУ – серед активних учасників просвітницьких проєктів в інших країнах
12.05.2022 12:00 Все Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біологічний факультет проєктна діяльність просвітницька діяльність перебування закордоном

Здобувачі освіти Запорізького національного університету, навіть тимчасово перебуваючи закордоном через військове вторгнення рф на територію України, продовжують займатися науковою та проєктною діяльністю. Студентка біологічного факультету Анастасія Романчук упродовж кінця квітня-початку травня долучилася до втілення в життя проєкту «Green Week» у місті Нурмес (Фінляндія).

Цей проєкт реалізується в рамках європейської програми «European Solidarity Corps» та здійснюється організацією «Hyvarlla youth and holiday center», яка належить до муніципалітету міста Нурмес. У його межах Анастасія відвідувала школи, людей з особливими потребами, людей похилого віку. Вона розповсюджувала інформацію про актуальні проблеми навколишнього середовища, можливі шляхи їхнього вирішення та про те, яким чином кожен із нас може допомогти в справі збереження довкілля. Її роботу високо оцінили організатори проєкту. Крім того, під час його проведення для волонтерів влаштували кілька екскурсій до міських музеїв і визначних місць.
Представники біологічного факультету подякували студентам ЗНУ, які, попри всі складнощі, залишаються активними, працьовитими та дбають про майбутнє планети.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини