Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Представники біологічного факультету організували важливий патріотично-виховний захід

Представники біологічного факультету організували важливий патріотично-виховний захід

Представники біологічного факультету організували важливий патріотично-виховний захід
10.05.2022 14:44 Все Головні новини Факультети Біологічний ZNU Zaporizhzhia National University біофак національно-патріотичне виховання День пам’яті та примирення

На біологічному факультеті ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) 8 травня провели урочистий захід на вшанування Дня пам’яті та примирення. Серед організаторів були декан факультету Людмила Омельянчик, заступниця декана з виховної роботи Вікторія Яранцева, студентки-активісти Тетяна Вербицька, Олександра Чепуркіна та Діана Маленко. До його проведення долучилася студентка 2 курсу ОП «Біологія та здоров’я людини Середня освіта» Анастасія Гудзенко. Вона надіслала відео з піснею «Не твоя війна» групи «Океан Ельзи».

Під час онлайн-заходу здобувачам освіти нагадали, що це – день пам'яті жертв Другої світової війни та примирення між країнами – її учасниками. Війна 1939-1945 рр. виявилась найбільш кривавою та жорстокою в історії людства. Цей день присвячений пам’яті тих понад 80 мільйонів людей, чиє життя обірвало насильство світового масштабу, людей усіх рас і націй. Тим, хто загинув на фронтах, в окопах, і тим, хто загинув під час бомбардувань, побував у полоні, концтаборах, чи просто зник безвісти у вихорі воєнного лихоліття.
В Україні День пам’яті та примирення встановлений згідно з Законом Президента України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939–1945 років», підписаного 2015 року. Символ Дня пам’яті та примирення з 2014 року – квітка маку. Її графічне зображення уособлює не лише власне квітку, ай кривавий слід від кулі. Офіційне гасло «1939-1945. Пам’ятаємо. Перемагаємо» цього дня особливо актуальне на сьогодні, коли в Україні триває страшна війна, а український народ виборює своє право на життя, цілісність, незалежність і суверенність своєї країни. Студентам біологічного факультету нагадали, що багато викладачів, студентів, випускників ЗНУ увійшли до лав Збройних сил України та територіальної оборони. На превеликий жаль, дехто з них віддав своє життя в боях за рідну країну. Пам'ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання. Крім того, із гордістю та вдячністю згадали про всіх тих представників вишу, які невтомною волонтерською працею підтримують воїнів і тим наближають перемогу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини