Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм доцентку факультету менеджменту Ольгу Гудиму

Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм доцентку факультету менеджменту Ольгу Гудиму

Викладачі та студенти ЗНУ вітають із ювілеєм доцентку факультету менеджменту Ольгу Гудиму
17.05.2022 13:53 Все Головні новини Факультети Менеджменту ZNU Zaporizhzhia National University факультет менеджменту ювілей поздоровлення

Сімнадцятого травня на адресу доцентки кафедри підприємництва, менеджменту організацій та логістики ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) Ольги Гудимої надходить чимало привітань із чудовим святом. Шановній ювілярці дякують за багаторічну натхненну працю задля розвитку й процвітання не лише факультету менеджменту, а й усього вишу та за підготовку нових поколінь висококваліфікованих фахівців, яких потребує наша країна.

Ольга Вікторівна у 1999 році закінчила Запорізький інститут державного та муніципального управління за спеціальністю «Менеджмент організацій», її базова кваліфікація – «Економіст, Менеджер організацій». У 2004 році у цьому закладі вищої освіти вона здобула ще один фах – «Управління навчальними закладами», отримавши кваліфікацію – «Керівник навчального закладу та його підрозділів». У 2005 році Ользі Гудимі присвоїли науковий ступінь кандидатки економічних наук зі спеціальності «Економіка сільського господарства і АПК» за результатами успішного захисту кандидатської дисертації на тему «Організаційно-економічний механізм лізингу сільськогосподарської техніки». Вчене звання доцентки кафедри обліку і аудиту вона отримала у 2009 році. На сьогодні шановна ювілярка працює на кафедрі підприємництва, менеджменту організацій та логістики факультету менеджменту ЗНУ.
Ольга Вікторівна бере активну участь у науковій діяльності університету. Вона, зокрема, виступає співвиконавицею науково-дослідних робіт, серед інших такої, як «Методологія та практика бюджетно-податкової та облікової політики розвитку національного господарства України» (номер державної реєстрації 0116U008201). Шановна науковиця вивчає процеси в галузі розвитку сучасної економіки та менеджменту, надає аналіз й експертну оцінку щодо оптимізації оподаткування в системі податкового планування, модернізації економіки сучасної України, зокрема у галузі підприємств легкої промисловості. Її також цікавлять трансформаційні процеси фінансових систем під впливом економічних перетворень. Ольга Гудима щедро ділиться своїм фаховим досвідом зі студентами факультету менеджменту, яким викладає низку базових дисциплін: «Управління трудовим потенціалом на мікро-, мезо- та макрорівнях», «Облік і аудит», «Основи менеджменту», «Фінансові потоки в логістичних системах», «Менеджмент подієвого туризму», «Стратегія управління внутрішнім туризмом».
Керівництво, викладачі студенти й випускники факультету менеджменту звертаються до шановної іменинниці з такими словами: «Ми завжди високо оцінюємо Вашу ініціативність і творчу дослідницьку думку, без яких неможливі були б якісні перетворення та зростання факультету менеджменту Запорізького національного університету. У цей знаменний для Вас, Ольго Вікторівно, день, від усього серця бажаємо Вам бажають миру й перемоги України та здійснення всіх мрій. Нехай невичерпне джерело Вашої життєвої наснаги повниться радістю від втілення в життя всіх задумів, від чергових перемог і від щирої вдячності всіх, хто поруч, за Ваші добрі справи! Хай Вам щастить!».

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини