Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / ФСУ шукає майбутніх соціологів

ФСУ шукає майбутніх соціологів

ФСУ шукає майбутніх соціологів
18.05.2022 17:09 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність вступ-2022

Кафедра соціології Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) запрошує всіх охочих поповнити лави студентів за освітньо-професійною програмою першого бакалаврського рівня «Соціологія» та отримати професію соціолога.

Соціологія – надзвичайно важлива наука! Вона створює фундамент для того, аби краще розуміти суспільні явища та процеси. Знання про становлення, функціонування та розвиток суспільства, яке продукує соціологія, необхідні для того, щоб управляти цим суспільством, розробляти прогнози щодо його майбутнього стану. Сьогодні соціолог має бути активним, публічним, перебувати у вирі подій, звертатися до суспільства, аби знати закономірності суспільного функціонування чи життя й правильно вибирати модель його майбутнього. Соціологічна наука повинна мати контакт із пересічною людиною, розмовляти з нею зрозумілою мовою.
Знання про суспільство, яке генерують і поширюють професійні соціологи, сприяє розумінню українцями власної відповідальності за те, як буде функціонувати суспільство й українська держава, які будуть складатися відносини між різними верствами населення.
Чекаємо на зустріч в аудиторіях нашого вишу!

fsu_1.pdf

fsu_2.pdf

fsu_3.pdf

fsu_4.pdf

fsu_5.pdf

fsu_6.pdf

fsu_7.pdf

fsu_8.pdf

fsu_9.pdfСлідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини