Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ відзначають День вишиванки

У ЗНУ відзначають День вишиванки

У ЗНУ відзначають День вишиванки
19.05.2022 08:55 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University День вишиванки фоточелендж свято

Серед багатьох чудових традицій Запорізького національного університету – щорічне відзначання Дня вишиванки. Кожен третій четвер квітня представники його адміністрації, зокрема ректор Микола Фролов, науково-педагогічні працівники, співробітники, студенти й аспіранти зодягають національне вбрання замість буденного. Таким чином, як і мільйони українців у всьому світі, вони демонструють духовну єдність українського народу, прагнення зберегти свою національну ідентичність, свідомість і культуру. У ті роки, коли через локдаун День вишиванки відзначався в університеті онлайн, для всіх охочих влаштовували креативний фоточелендж.

На сьогодні, коли страшна війна змусила декого із представників великої й дружної університетської родини виїхати за межі міста, а то й країни, цей день набув особливого значення. Він став символом єдності всіх українців, їхньої незламності попри всі складнощі воєнного стану. Представники Запорізького національного університету, як і багато інших наших співвітчизників, де б вони не знаходилися, цього дня виставляють у соцмережах свої світлини з відповідними тегами. Люди пишаються тим, що вони – українці й прагнуть нагадати про це світові.
Тож на сьогодні всім охочим представникам Запорізького національного університету пропонують долучитися до фоточеленджу «День вишиванки-2022». Усі надіслані на адресу: znu.gazeta@gmail.com фотографії розмістять у святковому фотоальбомі на Фейсбук-сторінці. Ознайомитися з фотографіями з Дня вишиванки-2022 в ЗНУ можна за лінком: https://bit.ly/3MqFaG2
Нагадаємо, як проходив День вишиванки в минулі роки в ЗНУ:
2015: https://bit.ly/2wMYFX5
2016: https://bit.ly/2rMVycD
2017: https://bit.ly/2KveaVn
2018: https://bit.ly/2Ipn6uN
2019: https://bit.ly/30iVYHs
2020: https://bit.ly/39zOaKC
2021: https://bit.ly/3wB7Rtg


Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини