Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Під час Вченої ради факультету СПП учасники обговорили важливі питання освітнього процесу

Під час Вченої ради факультету СПП учасники обговорили важливі питання освітнього процесу

Під час Вченої ради факультету СПП учасники обговорили важливі питання освітнього процесу
19.05.2022 11:38 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології освітній процес вступна кампанія Вчена рада

Днями на факультеті соціальної педагогіки та психології ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) провели розширене засідання Вченої ради, присвячене актуальним питанням сьогодення, зокрема перебігу освітнього процесу на факультеті в умовах дії воєнного стану.

У заході взяли участь представники деканату та всіх кафедр факультету – загалом 54 науково-педагогічних працівники. Як зазначила декан факультету Ольга Пономаренко, географія учасників була дуже різноманітною: на сьогодні представники факультету перебувають не лише в Запоріжжі та на території області, а й в інших регіонах України, а також поза межами нашої держави. Попри це та інші складнощі, спричинені військовим вторгненням російської федерації на територію нашої країни, усі представники факультету налаштовані на плідну роботу й консолідують свої зусилля задля успішного завершення навчального року. Саме цьому питанню присвятили обговорення під час онлайн-засідання.
Крім того, окрему увагу присутніх привернули до цьогорічної вступної кампанії, її особливостей, зокрема проведенню творчих конкурсів у режимі онлайн. Йшлося про необхідність приділяти якнайбільше уваги профорієнтаційній діяльності, зокрема співпраці із загальноосвітніми закладами середньої освіти. Також значної уваги потребує питання вступу до магістратури цьогорічних випускників бакалаврату. Учасники заходу обговорили особливості цьогорічної вступної кампанії, зокрема йшлося про необхідність інформувати старшокурсників про переваги навчання в магістратурі, про допомогу їм у підготовці до подолання всіх етапів вступної кампанії тощо. Декан факультету СПП подякувала всім учасникам засідання за плідну роботу, спрямовану на забезпечення навчальної та наукової діяльності, успішний випуск бакалаврів заочного відділення та успішне проведення вступної кампанії-2022.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини