Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Консультації до творчого конкурсу від керівників підготовчих курсів примножать шанси абітурієнтів вступити на бюджет

Консультації до творчого конкурсу від керівників підготовчих курсів примножать шанси абітурієнтів вступити на бюджет

Консультації до творчого конкурсу від керівників підготовчих курсів примножать шанси абітурієнтів вступити на бюджет
20.05.2022 11:39 Все Головні новини Факультети Соціальної педагогіки та психології Дизайн Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціальної педагогіки та психології кафедра дизайну відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування консультації до проходження творчих конкурсів

Вибір підготовчих курсів є гарантією успішного складання творчого екзамену, а відтак – вступу на освітньо-професійну програму ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) «Графічний дизайн». Наразі вже група вступників, котра прослухала такі курси, завершила своє навчання.

Зараз у всіх охочих, (так-так, у всіх, навіть тих, хто не встиг потрапити до групи підготовчих курсів) є можливість завітати на консультації з творчого конкурсу для вступу на освітньо-професійну програму «Графічний дизайн» факультету соціальної педагогіки та психології.
Чому це цікаво саме для тебе?
Організацію, викладання та науково-методичний супровід забезпечує кафедра дизайну факультету соціальної педагогіки та психології Запорізького національного університету. Цього року керівниками підготовчих курсів були членкиня Спілки дизайнерів України Вероніка Сілогаєва та знана мисткиня та цифрова художниця запорізького краю Катерина Тарлінська.
Підготовка слухачів курсів здійснювалась у дистанційній формі, що не стало на заваді якісно отримувати практичні навички та поглибити вміння з рисунку та композиції. Консультації здійснюються також засобами дистанційних технологій, у форматі фахового розгляду робіт із портфоліо слухачів щодо поліпшення композиції, покращення техніки, здійснюється розгляд кожної типової або нетипової помилки творчої роботи.
Зокрема, під час консультації є можливість поставити запитання щодо особливостей проведення творчого конкурсу цього року, адже цього року так багато вимушених через воєнне становище змін у вступі. Раз на два тижні у четвер о 15 годині під час консультації саме тебе з нетерпінням чекатиме завідувачка кафедри дизайну, членкиня Спілки дизайнерів України, PhD Ганна Чемерис, у якої можна дізнатись відповідь на будь-яке питання щодо організації творчого конкурсу цього року. Також до цієї події приєднається авторка численних запорізьких муралів та арт-проєктів Катерина Тарлінська, яка здійснить експрес-розбір помилок робіт на прикладі кожного учасника заходу.
Графік консультацій:
- 02.06.202 о 15.00
- 16.06.2022 о 15.00

Долучайся в Zoom
Ідентифікатор - 671 933 3180
Код доступу – 623118
Не проґав можливість отримати фахову консультацію та професійні рекомендації до своїх робіт!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини