Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – бронзова призерка жіночої «Суперліги»

Команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – бронзова призерка жіночої «Суперліги»

Команда «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» – бронзова призерка жіночої «Суперліги»
23.05.2022 11:11 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University спорт волейбол перемога команда Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ

Спортсменки жіночої волейбольної команди «Орбіта-ЗНУ-ЗОДЮСШ» до скарбнички своїх нагород додали ще одну, дуже вагому. За підсумками жіночої «Суперліги» команда посіла почесне третє місце, а її гравчині відзначені бронзовими нагородами.

У цьогорічних змаганнях «Суперліги» запоріжанки здобули чимало перемог, продемонструвавши високий спортивний рівень гри та незламне прагнення до перемоги. За результатами першого етапу вони опинилися на третьому місці турнірної таблиці. Та через повномасштабне військове вторгнення російської федерації на територію України спортивне життя в державі «поставлене на паузу». Виконавчий комітет Федерації волейболу України через воєнний стан ухвалив рішення про дострокове завершення чоловічих і жіночих змагань сезону 2021/22. Проте вирішили визначити чемпіонів і призерів – за результатами першого етапу чемпіонату, без урахування матчів півфіналів, плей-оф та фіналів. Тож представниці «Орбіт-ЗНУ» опинилися на третьому місці. На І – волейболістки команди «Прометей» (Дніпропетровська область», на ІІ – команда «Хімік» (Южне).
Представники Запорізького національного університету від усього серця вітають своїх спортсменок із почесною нагородою. Попри всі складнощі, запоріжанки вкотре продемонстрували міць своєї команди, її спортивний потенціал, віру в свої сили й прагнення перемагати. Усі вболівальники спортсменок вірять, що після Перемоги всього українського народу, в наступному спортивному сезоні, волейболістки вкотре вразять своєю грою та здобудуть заслужену перемогу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини