Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті соціології та управління влаштували інформаційну зустріч з абітурієнтами-2022

На факультеті соціології та управління влаштували інформаційну зустріч з абітурієнтами-2022

На факультеті соціології та управління влаштували інформаційну зустріч з абітурієнтами-2022
24.05.2022 16:52 Все Головні новини Факультети Соціології та управління Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування профорієнтаційна діяльність співпраця із загальноосвітніми закладами середньої освіти

Більш ніж 40 абітурієнтів приєдналися до інформаційної зустрічі, котра днями відбулася на ФСУ Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) на платформі Zoom.

Під час заходу його учасники обговорили низку важливих питань. Зокрема, йшлося про те, що ЗНУ працює та буде й надалі надавати своїм студентам освіту європейського рівня. Вступників запевнили, що якість освіти на ФСУ під час дистанційного навчання підтримується на вищому рівні. Абітурієнти дізналися, що мінімальний бал для зарахування на контрактну форму навчання становить 100 балів із кожного предмету, а на спеціальність «публічне управління та адміністрування» – 140 балів. Їм нагадали, що іспити для вступу будуть проходити у форматі національного мультидисциплінарного тесту, також можна подавати сертифікати ЗНО минулих років.
Учасникам зустрічі наголосили, що початок прийому заяв та документів для вступу – 22 липня, а завершення – 23 серпня. Подача заяв відбуватиметься в електронній формі. Особливо акцентували їхню увагу на тому, що цьогоріч будуть пільги для внутрішньо-переміщених осіб. Із кількістю бюджетних місць на будь-якій спеціальності можна ознайомитися на сайті ЗНУ.
Більше інформації про кожну спеціальність можна дізнатися на сторінках факультету в соціальних мережах. «Наша родина ФСУ чекає саме на тебе!» – таким гаслом організатори завершили зустріч.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини