Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Студентка ФСУ успішно поєднує навчання в німецькому закладі освіти та в ЗНУ

Студентка ФСУ успішно поєднує навчання в німецькому закладі освіти та в ЗНУ

Студентка ФСУ успішно поєднує навчання в німецькому закладі освіти та в ЗНУ
25.05.2022 15:36 Все Головні новини Факультети Соціології та управління ZNU Zaporizhzhia National University факультет соціології та управління освітній процес перебування студентів за кордоном

Студентка першого курсу освітньої програми «Європейські філософські студії та креативні індустрії» ЗНУ ((ZNU, Zaporizhzhia National University) Даліла Беладзе наразі перебуває в Німеччині. Згідно із законодавством землі Саксонія, де Даліла та її рідні знайшли прихисток, всі діти і молоді люди у віці від 6 до 19 років мають здобувати середню освіту. Отже, юній студентці довелося повернутися за шкільну парту. Наразі Даліла відвідує шкільні заняття й продовжує, за індивідуальним графіком, навчатися на факультеті соціології та управління. Здавалося б, подвійне навантаження, стрес від переїзду і перебування в новому мовному середовищі, але це не про наших здобувачів: там, де інші бачать проблему – студенти ФСУ вбачають можливості.

Ми запитали у Даліли про її враження від нового навчального досвіду. І ось, що вона нам розповіла:
- Мене дуже приязно й тепло зустріли в школі. Рівень викладання в Außenstelle BSZ суттєво не відрізняється від якості освіти в українській школі, яку я закінчила. Проте тут, у Дрездені, існують інші форми навчання. Нас залучають до різних видів групової роботи, до створення проєктів і різноманітних дискусій. Усі ці підходи мені знайомі, оскільки часто використовувалися під час мого першого семестру на факультеті соціології та управління. Я вважаю, що завдяки цьому я достатньо серйозно прокачала свої soft skills, такі як критичне мислення, навички командної роботи. Це допомогло мені швидко адаптуватися до нових умов. Форми контролю в німецькій школі також схожі на університетські, єдине, що тести я складаю не на гаджетах, як, наприклад, у нашому університеті в системі Moodle, а письмово. Одночасно, звичайно, я докладаю багато зусиль для покращення рівня німецької. Я думаю, що знання іноземних мов стане мені в пригоді при подальшому навчанні в ЗНУ.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини