Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Анонси / Новини / Викладачів ЗНУ запрошують на вебінар «Використання освітніх онлайн-платформ для університетів: Сoursera»

Викладачів ЗНУ запрошують на вебінар «Використання освітніх онлайн-платформ для університетів: Сoursera»

26.05.2022 11:06

Завдяки співпраці з Міністерством освіти і науки України, «Coursera for Campus» відтепер доступна для всіх українських закладів вищої освіти та студентів Це означає, що для викладачів і здобувачів вищої освіти всіх рівнів Запорізького національного університету доступ до понад 5 200 курсів і 2 200 проєктів від провідних університетів і партнерів «Coursera» буде безкоштовним.

26 травня 2022 року відбудеться вебінар «Використання освітніх онлайн-платформ для університетів: Coursera». Під час заходу йтиметься про унікальні можливості безкоштовного використання навчальних онлайн-платформ для ефективної організації освітнього процесу. До участі запрошуються уповноважені представники закладів фахової передвищої та вищої освіти, відповідальні за використання цифрових ресурсів, інструментів і послуг.

Під час вебінару розглянуть такі теми:

- особливості організації навчання на базі платформи «Coursera»;

- роль уповноважених представників закладів у керуванні процесами реєстрації, надання доступу до курсів, моніторингу результатів;

- можливі підходи та моделі впровадження відкритих онлайн-курсів в освітні програми;

- форми взаємодії з мережею уповноважених представників закладів освіти.

Початок о 13:00 за посиланням.

Запити щодо додаткової інформації можна надсилати Юрію Зубаню, голові навчально-методичної підкомісії з дистанційного навчання на електронну адресу:

eduonlinemon@gmail.com

Більше інформації про «Coursera for Campus» – за лінком: https://bit.ly/39YeCOg