Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / День відкритих дверей у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій зібрав цьогорічних абітурієнтів

День відкритих дверей у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій зібрав цьогорічних абітурієнтів

День відкритих дверей у Фаховому коледжі бізнесу та харчових технологій зібрав цьогорічних абітурієнтів
31.05.2022 11:50 Все Головні новини Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування Коледжі та філії Торговий коледж ЗНУ ZNU Zaporizhzhia National University Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Двадцять сьомого травня у відокремленому структурному підрозділі «Фаховий коледж бізнесу та харчових технологій» Запорізького національного університету (ZNU, Zaporizhzhia National University) відбувся День відкритих дверей в онлайн форматі. Незважаючи на непрості часи, вибір професії для випускників 9-х та 11-х класів – на сьогодні пріоритетне завдання. Масштабні профорієнтаційні заходи в закладах фахової освіти – це найкраща можливість познайомитись з умовами вступу до коледжу, спеціальностями та поставити всі хвилюючі питання.

На початку онлайн-зустрічі привітав абітурієнтів директор коледжу Олександр Олійник. У своєму виступі він наголосив, що всі спеціальності закладу освіти були, є та будуть затребуваними на ринку праці за будь-яких умов, а також побажав випускникам зробити правильний вибір. Перед абітурієнтами виступила відповідальна секретарка відбіркової комісії Людмила Мухіна. Вона ознайомила вступників із правилами вступу до коледжу та особливостями вступної кампанії 2022 року. До Дня відкритих дверей викладачі кожної циклової комісії коледжу підійшли з усією відповідальністю та підготували для гостей змістовні презентації спеціальностей.
Голова циклової комісії «Маркетингу, торгівлі та біржової діяльності» Світлана Гроха познайомила вступників зі спеціальностями «Маркетинг» і «Підприємництво торгівля та біржова діяльність». Вона акцентувала увагу на затребуваності таких фахівців на ринку праці, їхній зарплатні та перспективності розвитку кар’єри. Марина Желтова, голова циклової комісії «Суспільствознавчі, економічні дисципліни та право», розповіла про спеціальність «Облік та оподаткування», зокрема про особливості працевлаштування випускників. Доповідачка зазначила, що професія «бухгалтер» входить до Топ-6 затребуваних професій в Україні за 2022 рік. Голова циклової комісії «Технології та організації харчування і сервісу» Любов Антіпова презентувала спеціальність «Харчові технології». Це – одна з найпопулярніших у коледжі професій. Її випускники ніколи не мають проблем із працевлаштуванням. Після презентації спеціальностей відповідальна секретарка відбіркової комісії Людмила Мухіна відповіла на важливі питання абітурієнтів та ще раз наголосила на особливостях вступу в навчальний заклад у 2022 році. Представники коледжу подякували учасникам заходу за увагу до Фахового коледжу бізнесу та харчових технологій ЗНУ та зазначили, що чекають їх уже як студентів коледжу.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини