Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / На факультеті журналістики відбувся День відкритих дверей

На факультеті журналістики відбувся День відкритих дверей

На факультеті журналістики відбувся День відкритих дверей
03.06.2022 16:22 Все Головні новини Факультети Журналістики Відділ доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ZNU Zaporizhzhia National University факультет журналістики відділ доуніверситетської підготовки профорієнтації та працевлаштування День відкритих дверей профорієнтаційна діяльність

Другого червня в online-форматі на факультеті журналістики Запорізького національного університету організували День відкритих дверей (ZNU, Zaporizhzhia National University). Своїх майбутніх студентів зустрічали декан факультету Віктор Костюк і начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, доцентка кафедри видавничої справи та редагування Галина Микитів. А також – завідувачка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Віта Березенко; завідувачка кафедри видавничої справи та редагування Тетяна Плеханова; професорка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Вікторія Ковпак і доцентка цієї ж кафедри Наталія Санакоєва; доцентки кафедри журналістики Юлія Любченко й Алла Тернова та інші. Модераторкою заходу стала заступниця декана з профорієнтаційної роботи факультету журналістики, доцентка кафедри соціальних комунікацій та інформаційної діяльності Анна Баранецька.

Викладачі розповіли про спеціальності та освітні програми, за якими навчаються студенти факультету, а саме: спеціальності 061 «Журналістика» (освітні програми: «Журналістика», «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання») та 029 «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» (освітня програма «Інформаційно-комунікаційна справа»). Детальна інформація про них знаходиться за лінком:
https://www.znu.edu.ua/ukr/university/departments/journalistics/1624
 Звернули увагу доповідачі і на те, як відбувається освітній процес та де працюють випускники після завершення навчання. Зокрема, вони стають теле- та радіоведучими, кореспондентами, операторами як на місцевих, так і на всеукраїнських телевізійних каналах, працюють в інтернет-виданнях тощо. Сьогодні дуже затребувані фахівці з реклами та зв’язків із громадськістю, тож випускники цієї освітньої програми можуть реалізовувати творчий потенціал саме у тій галузі, яка найбільше відповідає їх схильностям і прагненням. Успішно працевлаштовуються і випускники освітньої програми «Редакторсько-видавнича діяльність і медіамоделювання», адже вони оволодівають універсальними навичками редакторсько-видавничої діяльності, вміють створювати паперові й електронні видання, здійснювати їхнє оформлення, редагування та вміють просувати готову продукцію. Випускники освітньої програми «Інформаційно-комунікаційна справа» стають універсальними фахівцями в інформаційно-комунікаційній діяльності та працюють в інформаційних установах і службах, а саме, в галузі бізнесу, політики, державного управління, благодійних фондах, громадських організаціях.
Окрему увагу приділили створенню мотиваційних листів для вступу на кожну освітню програму. Дізналися абітурієнти і про те, де можна отримати необхідну для вступу інформацію. Віртуальну екскурсію сайтами університету та приймальної комісії ЗНУ провела для гостей начальниця відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування, Галина Микитів. Наприкінці Дня відкритих дверей абітурієнти могли поставити питання організаторам та учасникам заходу. Зокрема, майбутніх студентів цікавили кількість бюджетних місць, вартість навчання, можливість додати до документів свої нагороди. Відповідаючи на питання, Галина Микитів зазначила, що вартість навчання в Запорізькому національному університеті цього року значно знижено, а оплачувати освіту можна як відразу за семестр, так і частинам, навіть щомісячно.

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини