Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Щиро вітаємо з Днем журналіста всіх причетних до цього важливого фаху!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Щиро вітаємо з Днем журналіста всіх причетних до цього важливого фаху!»

Ректор ЗНУ Микола Фролов: «Щиро вітаємо з Днем журналіста всіх причетних до цього важливого фаху!»
06.06.2022 08:55 Все Головні новини Факультети Журналістики ZNU Zaporizhzhia National University звернення ректора факультет журналістики свято День журналіста

У ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) ректор Микола Фролов звернувся із привітаннями з нагоди Дня журналіста до всіх, хто вважає себе представником медіагалузі. Особливі поздоровлення звучали й для факультету журналістики нашого вишу – для його талановитих викладачів, студентів, випускників. А також – до всіх партнерів ЗНУ, котрі постійно й плідно співпрацюють із пресслужбою ЗНУ та регулярно висвітлюють події вишу на своїх платформах.

У своєму зверненні Микола Фролов підкреслив:
- Сьогодні від усього серця вітаємо вас із професійним святом – Днем журналіста! Переконані, що він особливий не лише для тих, хто обрав своєю професією журналістику в усіх її проявах. Він важливий для всього українського народу. Адже цей фах завжди був, є й буде однією з головних підвалин, на яких будується демократична держава, а українці утверджуються як сучасна європейська нація. На сьогодні, в умовах страшної війни, яку розпочала проти України сусідня країна-агресор, особливого значення набуває своєчасне, правдиве й у повному обсязі інформування суспільства про події, що відбуваються в нашій країні. На випуски новин, аналітичні матеріали, інтерв’ю з відомими особами з нетерпінням чекають тисячі наших співвітчизників. Саме результати роботи журналістів можуть надихати на боротьбу, вселяти надію, а інколи – рятувати людей у прямому сенсі слова.
На превеликий жаль, на сьогодні часто журналісти ризикують життям, аби суспільство мало можливість отримати важливу для них інформацію. Це особливо актуально для Запоріжжя, де представники різноманітних ЗМІ виконують свою роботу в прифронтових умовах чи змушені перебувати на територіях, тимчасово окупованих агресорами. Однак і за цих трагічних обставин ви залишаєтесь фахівцями своєї справи й прагнете виконувати доручену вам роботу на найвищому рівні.
Від усього серця бажаємо вам успішно втілювати в життя всі плани та задуми! Нехай же ваша інформація завжди буде найсвіжішою і найцікавішою, а життя сповнене тільки приємних новин! Разом – до Перемоги!

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини