Університет Вступнику Навчання Наука Міжнародна
діяльність
Студентське
самоврядування
Новини пресслужби ЗНУ / Новини / У ЗНУ в перший день літа подарували дітям свято

У ЗНУ в перший день літа подарували дітям свято

У ЗНУ в перший день літа подарували дітям свято
06.06.2022 13:07 Все Головні новини ZNU Zaporizhzhia National University Волонтерський центр центр культури благодійність свято

Співробітники центру культури ЗНУ (ZNU, Zaporizhzhia National University) разом із представниками Волонтерського центру вишу за сприяння ректора Миколи Фролова та під патронатом проректора з наукової роботи Геннадія Васильчука влаштували свято на честь Міжнародного дня захисту дітей.

Першого червня одночасно на двох локаціях: у парку на площі Університетській та в гуртожитках №№ 6 та 7 ЗНУ панувала справжня святкова та весела атмосфера для дітей із Запоріжжя, Маріуполя, Оріхова, Василівки, Гуляйполе, Харкова та інших міст. Організатори свята подбали не лише про захопливі конкурси й гарний настрій усіх учасників, а, насамперед, про безпеку дітей.
Під час веселого свята на малюків чекали веселі аніматори, ігри та конкурси, малювання на асфальті, подарунки та солодощі й шоу гігантських мильних бульбашок. На заході панувала чудова атмосфера, про що свідчили радісні усмішки дітей та їхні яскраві емоції. Наприкінці заходу малі учасники отримали подарунки від "ChildrenArts" у особі Павла Сикорского, крамниці солодощів «Мармеладний Джек» та смаколики від партнерів та організаторів. «Дуже важливо в такий непростий час дарувати дітям теплі емоції, бо найкращий спосіб зробити дитину хорошою – це зробити її щасливою, тому даруйте діткам посмішку та турботу, особливо сьогодні, бо вони наше життя та майбутнє!» – зазначили, розповідаючи про перебіг свята представники центру культури ЗНУ. Більше інформації про свято для внутрішньо перемішених осіб, які проживають у гуртожитках Запорізького національного університету за лінками:
Telegram: https://t.me/official_znu
Facebook: https://www.facebook.com/help.with.znu
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.128476299855062&type=3
Фотограф: Chifftain
https://instagram.com/chifftain
Свято в парку на площі Університетській для дітей м. Запоріжжя, Маріуполя, Оріхова, Василівки, Гуляйполе, Харкова та інших:
Facebook https://www.facebook.com/culture.znu
https://www.facebook.com/media/set/?set=a.4863233913775400&type=3
Фотограф: Сніжана Злат'єва:
https://instagram.com/sneshanaandreevnaslatyeva

Слідкуйте за подіями вишу також на соцмережевих сторінках пресслужби ЗНУ:
https://www.facebook.com/pressluzhbaZNU
https://www.instagram.com/pressluzhbaznu/
https://t.me/pressluzhbaZNU

Схожі новини